به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب : ۱۶۰۴۱۳
شجاعی:

حمایت شویم جام را به ایران می‌آوریم

گروه ورزشی: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئن هستم با این پتانسیلی که تیم دارد و این تیم خوب و قوی که داریم می‌توانیم به موفقیت برسیم.
حمایت شویم جام را به ایران می‌آوریم
مسعود شجاعی در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا و شانس تیم ملی برای قهرمانی در این مسابقات صحبت‌های زیر را انجام داد.

تیم ملی این روزها برای جام ملت‌های آسیا برنامه ریزی می‌کند، در خصوص اهداف و برنامه‌های تیم ملی صحبت کن...
همه دیدند که عملکرد ما در جام جهانی با بدشانسی همراه بود و متاسفانه نتوانستیم از مرحله گروهی صعود کنیم.همین موضوع باعث شد که اعتماد به نفس بازیکنان و به تبع آن توقعی که مردم دارند بالا رفته و فکر می‌کنم کار و مسئولیتمان در مسابقات جام ملتهای آسیا بیشتر شده و باید بیشتر تلاش کنیم و بیشتر زحمت بکشیم تا در این فرصت باقی مانده ضعف ها را برطرف کنیم.از طرفی هم امیدوارم مردم شرایط ما را درک کنند و بدانند که ما همه تلاشمان را می کنیم تا با غلبه بر رقبایمان به نتایج مورد نظرمان برسیم و بعد از سالها بتوانیم جام ملتهای آسیا را به ایران بیاوریم.

فکر می‌کنی تیم ملی می‌تواند قهرمان جام ملت‌ها شود، آن هم بعد از 24 سال؟
همانطور که گفتم 24 سال است نتوانسته ایم در این مسابقات قهرمان شویم و در این مدت حتی تا مرحله نیمه نهایی هم پیش رفتیم اما نتوانستیم در این سالها قهرمان آسیا شویم ولی مطمئن هستم با این پتانسیلی که تیم دارد و این تیم خوب و قوی که داریم می‌توانیم به موفقیت برسیم.این تیم با حمایت می‌تواند همانطور که در این چند ساله ثابت کرده بهترین تیم آسیا است نشان دهد برای چه بهترین شده و می تواند در حضور رقبای بزرگ به موفقیت برسد. با این تیم اعتماد به نفس و پتانسیلی که در بازیکنان و کادر فنی خوب تیم ما وجود دارد، قطعا تیم ملی می تواند به نتایج مورد نظرش دست پیدا کند.

پس مردم می‌توانند خوشبین باشند...
به امید خدا. موفقیت دور از دسترس نیست فقط این تیم باید حمایت شود. همین.

در مورد حضورت در لیگ ایران هم صحبت کن...
حقیقتا گرفتن این تصمیم برای من سخت بود آن هم به خاطر برخی مشکلاتی که در فوتبال ایران داریم و متاسفانه هنوز هم وجود دارد.البته این مشکلات را از قبل می شناختم و از این شرایط دور نبودم و مطالعه کافی داشتم.این موضوعات را از دور پیگیری می کردم و می شنیدم و بالاخره تصمیم گرفتم که برگردم و روزی که برگشتم این مشکلات یک مقدار برقرار بود و خدا را شکر با همتی که مالک باشگاه تراکتورسازی در باشگاه و کادر فنی و اجرایی تیم انجام دادند مشکلات در حال حل شدن است.باشگاه ما یک باشگاه حرفه ای است و با توجه به بازیکنان جدیدی که جذب شده و با هدف بزرگی که تیم و باشگاه دارد باید خیلی تلاش کنیم که به موفقیت برسیم. مطمئنا این مهم در آینده رخ خواهد داد.

و صحبت آخرت در مورد حضور در لیگ ایران...
همانطور که گفتم این یک تصمیم بزرگ و مهم برای من بود که بعد از 12 ، 13 سال به فوتبال ایران برگردم. امیدوارم همانطور که با مطالعه و مشورت این تصمیم را گرفتم، اشتباه نکرده باشم.البته تا اینجا همه چیز خوب بوده و ان شاالله همینطور هم ادامه پیدا کند.
مرجع : فارس
برچسب ها: مسعود شجاعي