به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب : ۱۶۱۳۲۸
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

تعرفه مکالمه مخابرات افزایش می‌یابد

گروه اقتصادی: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: حکم دیوان عدالت اداری هزار میلیارد تومان ارز درآمد مخابرات را کم کرده که برای جبران کاهش درآمد، تعرفه‌ها افزایش پیدا می‌کند.
تعرفه مکالمه مخابرات افزایش می‌یابد
به گزارش فارس، مجید صدری در واکنش به اظهار نظر وزیر ارتباطات اعلام کرد: برای جبران کاهش درآمد مخابرات راهی جز افزایش تعرفه‌ها نمانده. او گفت: درآمد شرکت مخابرات ایران ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود که سه حکم دیوان عدالت اداری درباره آبونمان معوقه کارگزاران روستایی و پرداخت رفاهیات کارکنان هزار میلیارد تومان درآمد را کاهش داده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تعرفه‌های مخابراتی دوبرابر خواهد شد گفت: درباره این موضوع پس از بررسی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار نظر می‌کنیم و هزینه‌ها و تعرفه‌ها باید محاسبه شود. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اما یک پیشنهاد این است که تعرفه‌های مخابراتی به حالت قبل که به صورت پالسی بود برگردد.

در حال حاضر تعرفه‌های مخابرات به صورت یکسان و دقیقه‌ای محاسبه می‌شود. صدری خاطرنشان کرد: طبق ماده ۹۱ قانون وزارت ارتباطات می‌تواند به رئیس دیوان عدالت اداری برای بررسی مجدد حکم دیوان درخواست دهد که این درخواست ارائه شده، اما این هیأت متشکل از ۱۰۰ قاضی است که تصمیم‌گیری در آن دشوار است.
 
برچسب ها: تعرفه مخابرات