به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب : ۱۶۱۶۲۲
پاسخ كنايه‌آميز پروانه سلحشوری به کیهان:

به استخر نمی‌روم، بفکر تهدید دیگری باشید!

به استخر نمی‌روم، بفکر تهدید دیگری باشید!
گروه سياسي: پروانه سلحشوری، نماینده تهران با انتشار پستی در توییتر به صورت كنايه‌آميزي با اشاره تلويحي به فوت آيت‌الله هاشمي در استخر، به ادعای اخیر حسین‌‌شریعتمداری و کیهان‌نشینان پاسخ داد و گفت: به استخر نمی‌روم، به فکر تهدید دیگری باشید!

پروانه سلحشوری که به دلیل عمل جراحی گردن به دستور پزشکش یک ماه استراحت مطلق داشت، روز گذشته برای رای‌گیری لایحه cft در مجلس حاضر شد نوشت: تا دیروز غروب و بعد از تصویب لایحه CFT، ارسال پیام‌های تهدیدآمیز ادامه داشت که نشان می‌داد برخی از دلواپسان اصلا در جریان زمان رای‌گیری هم نبودند!

امروز کیهان هم نوشته که چرا می‌ترسید بگویید رای دادید. در پیامی هم آمده بود که سلحشوری با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند! جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار می‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رای دادم و رای دادیم برعلیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و جهان. از دیشب هم فحاشی و نفرین و پیام های تهدید به مرگ شروع شده. نزدیکان من می دانند که خداوند سی سال عمر اضافه به من داده و شاکرم به درگاه خدا. اما دلواپسان بدانند عمر دست خداست نه آنها.

البته با این تهدیدها ممکن است مقدر بشود عمر آدم توسط یکی از همین دلواپس ها تمام شود که آن هم مایه افتخار است که در راه مبارزه با فساد و پولشویی و تروریسم از دنیا برویم. ضمنا عرض کنم که من استخر نمی‌روم. در تهدیدهایتان به فکر راه‌های دیگری باشید!
برچسب ها: پروانه سلحشوری