به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب : ۱۶۱۸۱۷

بیرانوند گران‌ترین پرسپولیسی و هم‌قیمت ژاوی!

گروه ورزشی: ارزش ژاوی با بیرانوند برابری می‌کند و این در حالی است که بونجاح ۳/۵ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده و گران‌ترین بازیکن السد است.
بیرانوند گران‌ترین پرسپولیسی و هم‌قیمت ژاوی!
پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در مرحله رفت لیگ قهرمانان آسیا السد و سوون سامسونگ را شکست دادند و شانس بیشتری نسبت به حریفان‌شان برای صعود به فینال رقابت‌ها دارند. پرسپولیس که تنها با یک تساوی خانگی می‌تواند به فینال برسد باید منتظر یک تیم قدرتمند شرق آسیا باشد.شاید خیلی‌ها بر این باورند که برد السد یعنی قهرمانی در آسیا، اما نگاه ساده‌ای به آمار‌ها نشان می‌دهد السد قوی‌ترین و ارزشمندترین تیم این مرحله نیست و کاشیما آنتلرز ژاپن شرایط بهتری نسبت به باقی تیم‌های این مرحله دارد. کاشیما با ۲۰/۱۵ میلیون یورو گران‌ترین تیم این مرحله است و ارزش بازیکنان این تیم در سایت ترانسفر مارک بالاتر از دیگر حریفان است.بعد از کاشیما رتبه دوم به السد می‌رسد که ارزش بازیکنانش ۱۶/۸ میلیون یورو است، یعنی حدود ۴ میلیون یورو بیشتر از پرسپولیس!

دیگر تیم این مرحله سوون سامسونگ کره است که ۱۴/۹۵ میلیون یورو ارزش دارد.البته ارزش ترانسفرمارکت دلیلی برای برتری یک تیم نیست و همین پرسپولیس، الدحیل قطر که تقریباً ۲ برابر السد قیمت دارد را حذف کرد. در طرف مقابل جدول هم کاشیما و سوون سامسونگ هم تیم‌های ثروتمند چینی را شکست دادند که ارزش آن‌ها به حدود ۱۰۰ میلیون یورو می‌رسد.نگاهی به جدول ترانسفرمارکت نشان می‌دهد ارزشمندترین بازیکن پرسپولیس علیرضا بیرانوند با ۲ میلیون یورو است و بعد از او علیپور، کامیابی‌نیا و انصاری با یک میلیون یورو در رتبه‌های بعدی قرار دارند. جالب است بدانید فوق‌ستاره‌های اسپانیایی السد تنها ۲ و ۳ میلیون یورو ارزش دارند و ارزش ژاوی با بیرانوند برابری می‌کند و این در حالی است که بونجاح ۳/۵ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده و گران‌ترین بازیکن السد است.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: بیرانوند