به روز شده در ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : ۱۶۱۸۳۹
ایران با ۸۸مدال هم‌چنان در رده سوم

جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸

گروه ورزشی: ایران در پنجمین روز از بازی‌های پاراآسیایی تاکنون 88 مدال به دست آورده است.
جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸
سومین روز از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ به پنجمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب 34طلا،  25 نقره و ۲۹ برنز شده است.
* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت 10:05):
رده کشور طلا نقره برنز مجموع
۱ چین 110 54 44 208
۲ کره جنوبی 40 33 28 101
۳ ایران ۳۴ ۲۵ ۲۹ 88
۴ ازبکستان ۲۶ ۱۳ ۱۰ ۴۹
۵ ژاپن ۲۵ ۴۴ ۴۵ ۱۱۴
۶ اندونزی ۲۳ 31 35 89
۷ تایلند ۱۷ ۲۴ ۳۲ ۷۳
۸ مالزی ۹ ۱۶ ۱۶ ۴۱
۹ هند ۷ ۱۴ ۱۹ ۴۰
۱۰ هنگ‌کنگ ۶ ۹ ۱۹ ۳۴
*مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا
طلا
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)
۲- عرفان سیفی‌پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- شاهین ایزدیار (شنا)
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)
۲۳- وحید نوری (جودو)
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)
نقره
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
برنز
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۶- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
۲۴- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)
مرجع : ایسنا