> تصمیم شوک‌آور برای بلیت‌فروشی فینال - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۱۶۳۶۵۶

تصمیم شوک‌آور برای بلیت‌فروشی فینال

گروه ورزشی: پیشنهاد شرکت فروشنده بلیت‌های الکترونیکی واقعاً عجیب است؛ آن‌ها می‌خواهند بلیت‌ها را با قیمتی نجومی به فروش برسانند!
تصمیم شوک‌آور برای بلیت‌فروشی فینال
مسئولان وزارت ورزش و جوانان با دستور وزیر ورزش، به دنبال آن هستند تا همه بلیت‌های فینال را به صورت اینترنتی به فروش برسانند و از این رو، با شرکتی که مسئول بلیت‌فروشی است، برای انجام هماهنگی‌ها در این خصوص مشغول رایزنی هستند، اما در همین ابتدای کار، اتفاق شوک‌آوری رخ داد.ماجرا از این قرار است که به صورت طبیعی، برای فینال لیگ قهرمانان آسیا، قیمت بلیت‌ها چند درصدی افزایش خواهد یافت. نظر مسئولان وزارت ورزش این است که قیمت بلیت از ۲۵ هزار تومان به ۳۰ تا ۴۵ هزار تومان برسد، اما پیشنهاد شرکت فروشنده بلیت‌های الکترونیکی واقعاً عجیب است؛ آن‌ها می‌خواهند بلیت‌ها را با قیمت ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به فروش برسانند!مطرح کردن این موضوع نیز باعث تعجب مدیران وزارتخانه شد زیرا چنین اقدامی هرگز باعث پر شدن سکو‌ها نمی‌شود. از سوی دیگر، با توجه به مشکلات اقتصادی که گریبانگیر مردم ایران شده، بعید به نظر می‌رسد همه تماشاگران بتوانند بلیت بخرند. به هر حال مدیران وزارتخانه برای تعیین قیمت بلیت‌های دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اختلاف نظر دارند.

در حال حاضر مسئولان ورزش کشور در تلاش برای آماده‌سازی ورزشگاه آزادی و مهیا کردن زیرساخت‌های مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند که این کار با سرعت قابل توجهی در حال انجام است و به نظر می‌رسد همه معیار‌های مورد نظر AFC تا روز ۱۹ آبان لحاظ خواهد شد.قرار شده تصمیم‌گیری نهایی در این باره پس از بازگشت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به ایران صورت گیرد. او همراه تیمش برای بازی رفت با کاشیمای ژاپن که شنبه ۱۲ آبان برگزار می‌شود، به این کشور سفر کرده است.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: ورزشگاه آزادی