به روز شده در ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب : ۱۶۳۸۵۸
جهانبخش:

رفته رفته به شرایط انگلیس عادت می‌کنم

گروه ورزشی: علیرضا جهانبخش، ستاره برایتون معتقد است که تیمش به خاطر لو دادن بیش از حد توپ‌ها به حریف در دیدار روز گذشته مقابل اورتون، 3-1 شکست خورد.
رفته رفته به شرایط انگلیس عادت می‌کنم
در حالی که نیمه اول بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید، سیموس کولمن و ریچارلیسون دو گل برای تافی ها به ثمر رساندند تا آنها 3-1 پیروز میدان شوند و جهانبخش نیز به کیفیت حریف اعتراف کرد.او در مصاحبه با وبسایت باشگاه برایتون گفت:" اورتون شایسته این برتری بود و بهتر از ما بازی کرد. در نیمه اول خوب کار کردیم، موقعیت‌هایی ساختیم و توانستیم نتیجه 1-1 را به دست آوریم ولی در نیمه دوم، کاری که مربی از ما خواست را انجام ندادیم.مالکیت توپ از سوی ما خوب نبود و به همین خاطر مجازات شدیم. در دفاع کردن، مثل سه بازی اخیرمان نبودیم. به خاطر چند بازی اخیر، مردم انتظار بیشتری از ما دارند ولی متاسفانه در این بازی اوضاع خوب پیش نرفت. همه سخت تلاش می‌کنند ولی اتفاقی که باید برای ما رخ نداد."جهانبخش روند خوبی را در بازی های اخیر طی کرده است ولی او معتقد است که هنوز جای بسیاری برای پیشرفت دارد.او گفت:" این چهارمین بار بود که فیکس می‌شدم و هنوز در هر بازی سعی می‌کنم با همه چیز هماهنگ شوم. امیدوارم بتوانم دقایق بیشتری کسب کنم ولی می‌دانم که فیکس بودن کار سختی خواهد بود.

اینجا یک رقابت متفاوت با روندی متفاوت است. باید به آن عادت کنم. البته که از خودم انتظار بیشتری دارم. امیدوارم بتوانم بازی‌های بیشتری انجام داده و در باشگاه خوش بدرخشم. ما در هفته های اخیر خوب کار کرده ایم و هم داخل و هم خارج از خانه به پیروزی رسیدیم ولی باید هفته آینده هم امتیاز کسب کنیم. این بازی برای ما و ماندن در فرم خوب اهمیت بسیاری دارد."با وجود شکست برایتون مقابل اورتون، جهانبخش در این دیدار موفق به کسب نمره 6 از سوی نشریه ایندیپندنت شده است که نمره متوسطی نسبت به باقی هم تیمی‌هایش محسوب می‌شود. این نشریه در توضیح عملکرد او نوشته :" جهانبخش چهارمین بازی پیاپی در ترکیب تیمش فیکس شد.کرنر کوتاهی که کار کرد، منجر به گل تساوی بخش تیمش شد و در دقایق پایانی، ضربه خطرناک او توسط پیکفورد مهار شد." برام کایال با نمره 7، بهترین عملکرد را در بین بازیکنان برایتون داشته است.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: علیرضا جهانبخش