به روز شده در ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۶
 
۸
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ساعت ۰۹:۰۸
کد مطلب : ۱۶۶۲۷

همسرهاشمی:او بعضی‌وقت‌ها گوشت‌تلخه!

گروه سیاسی: عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سئوال که از زمانی که با آیت‌الله هاشمی ازدواج کرده‌اید تاکنون تلخ‌ترین و شیرین‌ترین روزی که در زندگی مشترک با ایشان تجربه کرده‌اید چه روزهایی بوده و چه اتفاق‌هایی باعث این تلخی و شیرینی شده است؟
همسرهاشمی:او بعضی‌وقت‌ها گوشت‌تلخه!
تلخی و شیرینی‌های زیادی داشتیم! آقای هاشمی بعضی وقت‌ها گوشت‌تلخه، ولی بیشتر وقت‌ها گوشت‌شیرینه. البته شیرین‌ترین روزها، پیروزی انقلاب اسلامی و اتمام جنگ و آمدن اسرا و این اواخر هم روزی بود که مهدی از خارج به خانه آمد و می‌گفت که خطایی نکردم که بترسم اگر هم تابه‌حال نمی‌آمدم به توصیه دیگران بود.

وی همچنین در پاسخ این پرسش که شما پنج فرزند دارید و هر پنج فرزند هم در فضای اجتماعی - سیاسی کشور شناخته‌شده و مطرح هستند، به نظر خودتان کدام‌یک از فرزندانتان بیشتر از همه در روحیات و رفتارها شبیه حضرت آیت‌الله هاشمی است؟ می گوید:

تقریبا همه شبیه پدرشان هستند. حالا کدامش بیشتر را باید مردم بفهمند. محسن به نظرم عاقل‌تر عمل می‌کند و در حیات اعتدال پدرش را قوی‌تر دارد. دختران طبیعی است احساسی‌تر هستند. ولی پسران به تبع سنشان رفتار متفاوت دارند. ولی از همه آنها راضی هستم.
مرجع : روزنامه شرق

ياسين
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۰۹:۵۳
ديشب خواب آقاي رفسنجاني رو ميديدم ...
داشتيم با هم قدم ميزديم !!!

من نه طرفدار ايشون هستم نه مخالف ! ولي تو خواب آرامش خاصي بهم داد ! (132251)
سامان
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۰:۱۷
خانم مرعشی هوای اقای هاشمی ما رو داشته باشید .شما نمیدونید این مرد چه خدمتی به این ملت کرد . حاج اقا ملت ایران رو امیدوار کردی (132260)
امیر
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۱:۴۷
سوال نشد که چرا توی انتخابات دیگه نگفت روحانی نشه ایران قیامت میشه؟ (132306)
۱۳۹۲/۰۶/۳۱ ۱۳:۲۳
همسران شخصیت های مهم در موفقیت آنها نقش دارند. (132368)