کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دیدار معوقه هفته دوازدهم؛

آبی‌پوشان بعد از سه برد متوقف شدند

22 آذر 1397 ساعت 22:29

گروه ورزشي: تیم فوتبالدر دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر برابر تیم پدیده به نتیجه تساوی رسید تا بعد از سه برد متوالی، توسط شاگردان یحیی گل‌محمدی متوقف شود.


 ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، محمد دانشگر، روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید باقری (مارکوس نیومایر - 39)، طارق همام، فرشید اسماعیلی (مرتضی تبریزی - 81)، وریا غفوری و روح‌الله باقری (اللهیار صیادمنش - 59).

ترکیب پدیده:یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مسعود ریگی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری (سعید صادقی - 70)، حسین مهربان (مهدی مهدیخانی - 43)، محمد قاسمی‌نژاد (یونس شاکری - 90) و مرتضی منصوری.

بازی در نیمه اول با برخورد زیاد بازیکنان دو تیم همراه بود. برنامه استقلال در این بازی پِرس کردن تیم پدیده بود و همین برنامه وینفرد شفر باعث شد تا پدیده مثل مسابقات قبل نتواند از زمین خودش بازیسازی کند و توپ را به گردش در بیاورد.
حساسترین صحنه نیمه اول ضربه کاشته محمدرضا خلعتبری بازیکن پدیده در دقیقه ۱۳ بود که ضربه او با اختلاف کم از کنار دروازه استقلال به اوت رفت. در دقیقه پایانی نیمه هم طارق همام بازیکن عراقی استقلال با فرار از سمت راست دفاع پدیده تا محوطه جریمه حریف پیش رفت و در حالت تک به تک قرار گرفت ولی ضربه او توسط دروازه بان پدیده مهار شد.  
در دقیقه ۳۹ فرشید باقری هافبک استقلال به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و جایش را به مارکوس نیومایر داد. تیم پدیده هم یک تغییر داشت و در دقیقه ۴۴ مهدی خانی به جای حسین مهربان به زمین رفت.
در نیمه دوم استقلال کار را بهتر شروع کرد و ادامه داد. نیومایر می توانست در دقیقه ۴۹ استقلال را از حریفش پیش اندازد ولی ضربه آرام او توسط دروازه بان پدیده مهار شد.
همچنین طارق همام در دقیقه ۶۷ صاحب موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت ولی شوت محکم او در مسیری متفاوت از دروازه پدیده، به بدن بازیکن استقلال برخورد کرد و ثمری نداشت.
شفر برای افزایش قدرت حمله تیمش اللهیار صیادمنش را به جای روح الله باقری وارد زمین کرد تا فشار حملات آبی پوشان بیشتر شود. صیادمنش حتی در دقیقه ۷۹ توانست برای آبی پوشان گلزنی کند ولی قبل از آن کمک داور پرچمش را به نشانه آفساید بالا برده بود. صیادمنش البته در دقیقه ۸۸ بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
پدیده هم باوجود فشار تیم استقلال چشم به ضد حملات داشت و موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه حریف ایجاد کرد اما تلاش بازیکنان دو تیم در نهایت ثمری نداشت و بازی با همان تساوی بدون گل تمام شد.
پدیده با این تساوی ۳۱ امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد. استقلال هم با ۲۵ امتیاز در همان رده پنجم باقی ماند.


کد مطلب: 167040

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/167040/آبی-پوشان-بعد-سه-برد-متوقف-شدند

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir