به روز شده در ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۲
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۱۶۷۵۰۴

نماینده از مردم عذرخواهی کرد، وزیر از نماینده، 40 نماینده هم از فحاشی نماینده حمایت كردند!

گروه سیاسی: نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامی خود از مردم ایران به دلیل رفتارش با یكی از كارمندان گمرگ عذرخواهی کرد.
نماینده از مردم عذرخواهی کرد، وزیر از نماینده، 40 نماینده هم از فحاشی نماینده حمایت كردند!
جالب اینكه 40 نماینده مجلس امروز در نامه‌ای در دفاع رفتار! این نماینده خواستار استیضاح وزیر اقتصاد شده بودند و این وزیر هم بخاطر  رفتار ناشایست این نماینده از وی عذرخواهی كرده‌ بود!!

محمدباسط درازدهی، نماینده سراوان در مجلس شورای اسلامی، در کانال تلگرامی خود نوشت: از مردم شریف ایران و نمایندگان مجلس عذرخواهی می‌کنم.
وی با بیان اینکه مجادله نزدیک به ده تا دوازده دقیقه بوده و فقط چهل ثانیه از آن منتشر شده است، افزوده: با هماهنگی قبلی برای پیگیری مطالبات مردم به گمرک رفتم که پشت درب ورودی 40 دقیقه معطل بودم! نماینده سراوان در مجلس همچنین گفته ممکن است فیلم مربوط به دوربین‌های حراست باشد و باید پرسید توسط چه‌کسی و چرا منتشر شده است. درازدهی ادامه داده است: تا پای استیضاح وزیر اقتصاد و اخراج مدیرکل گمرک و کارمند هتاک ایستادم. امروز نوبت من است و فردا نوبت نماینده‌ای دیگر، اگر به این موضوع رسیدگی نشود استعفاء داده و به دانشگاه برمی‌گردم. از حق و حقوقم یک ذره کوتاه نمی‌آیم. روز گذشته در فضای مجازی فیلمی از نماینده سراوان منتشر شد که در آن فیلم این نماینده مجلس با کارمند گمرک به درگیری لفظی پرداخته و به او توهین كرده بود.
برچسب ها: نماینده سراوان