به روز شده در ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۱۶۸۷۴۸

سخنان افشاگرانه قاضی‌زاده هاشمی

سخنان افشاگرانه قاضی‌زاده هاشمی
...
گروه سياسي: در اين ويدئو، آخرين سخنان افشاگرانه دكتر قاضی‌زاده هاشمی (وزير مستعفي بهداشت و درمان) در جلسه آخر حضورش در اين وزارتخانه را مي‌بينيد كه مي‌گويد: من آدم کم تحملی نیستم ولی کارد به استخوان رسیده... می‌خواهند دوباره رانتخوارها را بیاوریم اما ما از این جنس نیستیم... اصلا اشتباهی اومدیم همکارشون شدیم، اشتباهی که کردم این بود که اعتماد کردم. وي همچنين در اين جلسه گفته است: ۳۵ هزار میلیارد تومان صرف موسسات مالی و اعتباری فاسد شد ولی سازمان برنامه و بودجه برای طرح تحول سلامت ۱۶ هزار میلیارد داد!

 با حکم روحانی سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت منصوب شد
رئیس جمهور روز پنجشنبه با قدردانی از خدمات و تلاش های حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی دولت های یازدهم و دوازدهم؛ بویژه در اجرا و پیشبرد طرح تحول سلامت، استعفای وی را پذیرفت و سرپرست جدیدی را برای این وزارتخانه منصوب کرد. روحانی در حکمی درمان و آموزش پزشکی ، دکتر "سعید نمکی" را به عنوان سرپرست جدید این وزارتخانه منصوب کرد

ناامیدشده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ ۱۵:۰۱
باعث تاسف تاثر وناامیدی و...است
نفودامثال نوبخت در دولت تا چه حد است؟!
من معلم ناامیدم و...
با نام اصلاحات امدند و گوش بفرمان اصولگراها شدند! (362285)
۱۳۹۷/۱۰/۱۴ ۰۷:۴۴
تمام اقتصاددان ها با دادن بدهی های موسسات اعتباری از خزانه مخالف بودند همان طور که ان ها با 5 برابر کردن تعرفه های پزشکی و چاه ویل ظرح تحول که تمام بیمه ها و صندوق ها را برشکست کرده مخالف اند ولی کو گوش شنوا ، اخرشم تیتر می زنید افشاگرانه... (362290)
۱۳۹۷/۱۰/۱۴ ۱۲:۰۰
پارسال ایشان بودجه که برای بازنشستگان وزارت بهداشت اختصاص داده شده بود را توی طرح تحول سلامت ریخت (362292)
طاهر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۵:۴۳
......
آقای نوبخت چه خیال کردند که وزیران را یکی پس از دیگری از خدمت به مردم اخراج می کنند. (362306)