به روز شده در ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۱۶۹۴۸۳
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

برخورد با بخشی طبق ضوابط و شرع بوده است!

گروه سیاسی: مجتبی ذوالنوری نماینده قم در مجلس مدعي شد كه برخورد با اسماعیل بخشی، طبق ضوابط و شرع بوده است! بخشي در اعترافات خود اقرار کرده که به دنبال براندازی نظام بوده! و برای اثبات شکنجه هیچ مدرکی ندارد!! تمام مباحث مربوط به شکنجه او دروغ بی‌جا است و لذا به اثبات یا رد پزشک قانونی هم نیاز نیست او فكر مي‌كند باز و بسته شدن درب فلزی زندان نوعی شکنجه است!! او از اعضای حزب کمونیست کارگری است...
برخورد با بخشی طبق ضوابط و شرع بوده است!
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اسماعیل بخشی عضو حزب کمونیست کارگری! است، مدعي شده است كه: وی در اعترافات خود اقرار کرده که به دنبال براندازی نظام بوده لذا موضوع کارگران هفت تپه اصلا مطرح نبوده است! مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره جلسه بررسی پرونده اسماعیل بخشی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: پرونده اسماعیل بخشی در جلسه‌ای با حضور وزیر اطلاعات، معاونان و کارشناسان ذی‌ربط و اطلاعات استان خوزستان به صورت جزئی و بر اساس ادله‌ها، اسناد و مدارک بررسی شد. نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: تمام مباحث مربوط به شکنجه اسماعیل بخشی دروغ بی‌جا است، بر اساس اعترافات بخشی اصلا شکنجه نشده است، وی در اعترافات خود اذعان داشت که باز و بسته شدن درب فلزی زندان نوعی شکنجه است.
 
وی افزود: بخشی مورد شکنجه، ضربات شلاق و غیره بر اساس اسنادی که در جلسه کمیسیون امنیت ملی از سوی مسئولان اطلاعاتی ارایه شد، قرار نگرفته است. به موجب اعترافات و ارتباطاتی که ردیابی شده، اسماعیل بخشی از اعضای حزب کمونیست کارگری است و عملا از آنها حمایت کرده است! بر اساس اطلاعات ارایه شده اقدامات این فرد برای مشکل هفت تپه نبوده است، این افراد به دنبال اعتصابات سراسری معلمان یا تعطیلی مدارس و غیره به مباحث ورود پیدا می‌کردند زیرا به موجب اعترافات وی، دنبال براندازی نظام بودند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه اسماعیل بخشی به دنبال مسائل کارگری نبوده است، گفت: هیچ شکنجه‌ای صورت نگرفته است لذا به اثبات یا رد پزشک قانونی هم نیاز نیست، بخشی برای اثبات شکنجه هیچ سند و مدرکی ندارد هرچند در فضای مجازی به این موضوع اشاره کرده است. وي تصریح کرد: دستگاه امنیتی کاملا کار خود را طبق ضوابط و تمام شئونات اسلامی و قانونی انجام داده است. قوه قضاییه هم تاکنون ادعاهای اسماعیل بخشی را تایید نکرده است.
برچسب ها: اسماعیل بخشی