به روز شده در ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ ساعت ۱۸:۱۲
کد مطلب : ۱۶۹۶۴۴

دستگیری بازیکن سابق تیم ملی در تهران!

گروه ورزشی: بازیکن سابق تیم ملی پرسپولیس روز گذشته به علت داشتن شاکی خصوصی در خیابان ولیعصر(عج) بازداشت شد.
دستگیری بازیکن سابق تیم ملی در تهران!
گفته می‌شود؛ وی بابت شکایت معامله زمین در شمال کشور و رد مال به زندان و پرداخت حق دادرسی محکوم شده است. یک منبع آگاه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «ح. ک» تا زمان انتقال به دادسرای مازندران در بازداشت می‌ماند. سایر رسانه‌ها نیز در این خصوص نوشتند؛ ملی‌پوش سابق فوتبال ایران که کارشناس یک شبکه تلویزیونی برای پخش بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بود با اتومبیل شخصی خود به محل استودیو رسید. هنوز یک ساعتی به شروع بازی مانده بود و این ملی‌پوش (که اخیراً با یک مصاحبه در برنامه تلویزیونی و طرح ادعای پیشنهاد بی‌شرمانه به او برای پوشیدن پیراهن تیم ملی، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته بود) می‌خواست برای کارشناسی بازی تیم ملی به استودیوی تلویزیون اینترنتی در خیابان ولی عصر برود، اما همین که وارد کوچه شد، مأموران را منتظر خودش دید! گویا او قصد فرار داشت که یک نفر با لباس شخصی خودش را مقابل خودرو انداخت و پلیس هم مجبورش کرد از ماشین پیاده شود. افرادی که در محل حضور داشتند از آن شخص که خودش را جلوی خودرو انداخته بود پرسیدند داستان چیست و جواب شنیدند: «حکم جلب سیارش را دارم.» دقایقی بعد این ملی‌پوش سابق پرسپولیس با دستبند سوار خودرو نیروی انتظامی شد و او را به کلانتری سنایی بردند. وکیل این ملی‌پوش پیشین در تلاش بود او را با وثیقه بیرون بیاورد اما شاکی شخصی‌اش رضایت نمی‌داد.

خبرورزشی هم نوشت: راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت: این ملی‌پوش سال‌های نچندان دور، چند شاکی دارد، یکی از او سر ماجرای معامله زمینی در شمال ایران شاکی است و حکم جلبش را گرفته و طبق این حکم، این فوتبالیست سابق به رد مال، زندان و پرداخت ۲۰ میلیون تومان حق دادرسی محکوم شده، دیگری بابت داستان‌های یک آرایشگاه زنانه طلب چندصد میلیونی از او دارد و یکی از همبازیانش در تیم ملی هم از او شکایت کرده و مدعی است سند خانه مادرش را برای وام گرفتن این ملی‌پوش در گرو بانک گذاشته بود که او قسط‌های بانک را نداد و بانک هم خانه مادرش را تصاحب کرد.‌
می‌گویند در ساعاتی که وکیل این بازیکن تلاش می‌کرد از شاکی‌اش رضایت بگیرد، افراد دیگری به عنوان شاکی به کلانتری مراجعه کردند و شاکی اصلی هم اصرار داشت طبق حکم جلب صادر شده، این فوتبالیست سابق باید به دادگاه مازندران منتقل شود.
ملی‌پوش سابق پرسپولیس را با دستبند بردند! +تصاویر
گویا شاکیان ملی‌پوش دستگیر شده از مدت‌ها قبل با حکم جلب دنبال او بودند. آن‌ها بعد از پخش مصاحبه‌های پی‌درپی این فوتبالیست سابق از شبکه‌های تلویزیونی مختلف، متوجه می‌شوند او کارشناس یک تلویزیون اینترنتی است و او را پیدا می‌کنند. زمان بازی اول تیم ملی، کشیک داده‌اند و متوجه ساعت ورود و خروج او شدند و سرانجام دیروز او را به دام انداختند.