دقایقی پیش در بامداد یکشنبه ۲۰ ژانویه (۳۰دی) مراسم اهدای جوایز انجمن تهیهکنندگان سال ۲۰۱۹ به پایان رسید و برندگان بخشهای مختلف مشخص شدند.تولیدات تلویزیونی و سینمایی گوناگونی در سی امین دوره این مراسم که در هتل هیلتون بورلیهیلز کالیفرنیا برگزار شد حضور داشتند و در بخشهای گوناگون مورد ارزیابی قرار گرفتند. فهرست کامل نامزدهای هر بخش و برنده نهایی آنها به شرح زیر است:
۱۲ – بهترین فیلم مستند:
نامزدها: « تو همسایه من نیستی؟»، «دیوار سحرگاه»، « انفرادی آزاد»، «Hal»، «به درون اکاوانگو»، «RGB» و «سه غریبه همسان»
برنده: « تو همسایه من نیستی؟»
۱۱ – بهترین برنامه کودک:
نامزدها: «خانه فولر – فصل۴»، «خیابان سسمی – فصل۴۸»، «ماسکهای پیجی – فصل۲»، «مجموعه حوادث ناگوار – فصل۲» و «تایتانهای نوجوان به پیش – فصل۴»
برنده: «خیابان سسمی – فصل۴۸»
۱۰ – بهترین برنامه ورزشی:
نامزدها: «سرنا بودن – فصل۱»، «E:۶۰ – فصل ۲۰۱۸»، «هارد ناک»، «ورزشهای واقعی با بریانت گامبل – فصل ۲۴» و «مرکز ورزشی با اسکات ونپلت – فصل۴»
برنده: «سرنا بودن – فصل۱»
۹ – بهترین برنامه کوتاه:
نامزدها: «قهوه با کمدینها در ماشین – فصل ۵»، «بیوگرافی: تاریخ – فصل۱»، «کارائوکه در ماشین – فصل۲»، «آمریکای او: ۵۰ زن، ۵۰ ایالت – فصل۱»، «کوین هارت: چه اندازه! – فصل۱»
برنده: «قهوه با کمدینها در ماشین – فصل ۵»
۸ - بهترین برنامه تفریحی زنده و گفتوگو محور تلویزیونی:
نامزدها: «هفته پیش امشب با جان اولیور – فصل۵»، «برنامه روزانه با ترور نوآ – فصل۲۴»، «شوی شبانگاهی با استیون کلبر – فصل۴»، «پخش زنده با بیل مار – فصل۱۶» و «پخش زنده شنبه شب – فصل۴۴»
برنده: «هفته پیش امشب با جان اولیور – فصل۵»
۷ – بهترین مستند تلویزیونی:
نامزدها: «آنتونی بوردن: مکانهای ناشناخته – فصل ۱۱ و ۱۲»، «۳۰ برای ۳۰ – فصل۹»، «لئا رمینی: ساینتولوژی و بعد از آن»، «Queer Eye – فصل ۱و۲»، «سرزمین وحشی وحشی – فصل۱»
برنده: «آنتونی بوردن: مکانهای ناشناخته – فصل ۱۱ و ۱۲»
۶ – بهترین فیلم تلویزیونی:
نامزدها: «فارنهایت ۴۵۱»، «شاه لیر»، «شام من با هروی» و «پترنو»
برنده: «فارنهایت ۴۵۱»
۵ – جایزه دیوید الوولپر برای بهترین مینی سریال:
نامزدها: «ترور جانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی – فصل۲»، «فرار به دانمورا»، «مجنون»، «رومانفها» و «چیزهای تیز»
برنده: «ترور جانی ورساچه: داستان جنایی آمریکایی – فصل۲»
۴ - جایزه دنی توماس برای بهترین مجموعه کمدی:
نامزدها: «خانم میزل شگفتانگیز – فصل۲»، «آتلانتا – فصل۲»، «بری – فصل۱»، «درخشش» و «جای خوب»
برنده: « خانم میزل شگفتانگیز – فصل۲»
۳ - جایزه نورمن فلتون برای بهترین مجموعه درام:
نامزدها: «آمریکاییها – فصل۶»، «بهتره با ساول تماس بگیری – فصل۴»، «داستان ندیمه – فصل۲»، «اوزارک – فصل۲»، «این ما هستیم – فصل۳»
برنده: «آمریکاییها – فصل۶»
۲ – بهترین فیلم انیمیشن:
نامزدها: «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی»، «چگونه گرینچ کریسمس را دزدید»، «شگفتانگیزان۲» و «رالف اینترنت را خراب میکند»
برنده: «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی»
۱ – جایزه داریل اف. زانوک برای بهترین فیلم سینمایی:
نامزدها: «کتاب سبز»، «پلنگ سیاه»، «بلکککلنزمن»، «راپسودی بوهمی»، «آسیاییهای خرپول»، «سوگلی»، «یک مکان ساکت»، «رما»، «ستارهای متولد شدهاست» و «معاون»