به روز شده در ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۴
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۱۷۱۶۸۸

اولین دختر عربستانی خواننده پاپ

گروه عکس: یک دختر عربستانی که در مسابقات اپرا به عنوان دختر شایسته خلاقیت‌هایی جهان عرب در سال 2018 انتخاب شده توانسته به نخستین خواننده پاپ عربستانی نیز تبدیل شود.
اولین دختر عربستانی خواننده پاپ
یک هنرمند آمریکایی سعودی‌تبار با نام بسمه العتیبی برای نخستین بار در آمریکا خواننده پاپ شد.
بسمه در شهر جده به دنیا آمده و در سن 12 سالگی به همراه خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد. در آنجا تحصیلات دبستانی و دیبرستانی خود را به پایان رساند.
بسمه العتیبی که اکنون 18 سال دارد، گفته است برای اینکه آموزش زبان انگلیسی برای او آسانتر شود سعی می‌کرد از طریق شنیدن ترانه‌های پاپ کلمات و واژه‌ها را بیاموزد که این زمینه‌ساز علاقه‌مندی او به موسیقی پاپ شد.بسمه گفت: من عاشق پاپ آمریکایی شدم و از سنین نوجوانی شعرهای پاپ آمریکایی را می‌نوشتم و خودم آهنگ‌ها و ترانه‌هایم را می‌خواندم تا اینکه توانستم ترانه‌ای به نام وودو تهیه و آن را در چندین جشنواره موسیقی اجرا کردم. بعد از آن همان آهنگ را به شرکت‌های تولید موسیقی ارایه کردم و بالاخره تصمیم گرفتم آلبوم ویژه آهنگ‌های خودم را تولید کنم.
در سال 2018 تعدادی از آهنگ‌هایم را به کمک یک مهندس صدا تکمیل کردم و توانستم آلبوم ویژه‌ای به نام FEAR را منتشر کنم، این آلبوم به طور گسترده در بسیاری از سایت‎ها و بازارها منتشر شد و هم‌اکنون هم در دسترس است.وی از میان 100 شرکت کننده در مسابقات اپرا به عنوان دختر شایسته خلاقیت‌هایی جهان عرب در سال 2018 انتخاب شد.
بسمه درباره هویت خود می‌گوید: من سعودی هستم و از اصل قبایل عتیبه که در جده زندگی می‌کنند. مادر نیز عرب است از قبایل عرب‌های شمال عربستان است.
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)
(تصاویر)