به روز شده در ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ساعت ۱۰:۴۴
کد مطلب : ۱۷۱۸۳۲

بهترین مشاوره سئو

بهترین مشاوره سئو
گروه علم و فناوری: رقابت بالایی در بین کسب و کار های اینترنتی به وجود آمده است. اکثر کسایی که وب سایت های رسمی دارند نیاز به تخصص افراد سئو کار دارند تا بتوانند در کم ترین زمان ممکن رتبه سایت خود را ارتقا دهند. از جمله تخصص هایی که یک سئو کار باید داشته باشد ارائه بهترین مشاوره سئو است. اگر به دنبال بهترین مشاوره سئو هستید باید نکات زیر را به دقت در نظر بگیرید.

تحلیل سئو
دانستن اینکه سئو چیست و چه کاری در راستای بهبود وضعیت وب سایت پس از طراحی وب سایت شما انجام می دهد اولین نکته ای است که باید یک سئو کار در مشاوره سئو به افراد ارائه دهد. دانستن هدف سئو و نحوه عملکرد آن باعث می شود تا فرد اطلاعات بهتری نسبت به هزینه ای که پرداخت می کند، داشته باشد. بهینه سازی سئو یا موتور های جستجو این امکان را فرآهم می کند تا برا اساس کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید.
تعیین پربازده ترین کلمات کلیدی برای سئو سایت ازجمله خدماتی است که مشاوره سئو باید ارائه دهد.

ارائه نمونه کار های موفق
بهترین مشاور سئو خوب باید نمونه کار های موفق خود را در این زمینه ارائه دهد. با مشاهده نمونه کار ها می توانید به قدرت بالای ابزار های دیجیتال مارکتینگ پی ببرید. بهینه سازی سئو تنها یکی از ابزار های دیجیتال مارکتینگ است که در جهت رشد کسب و کار های اینترنتی و ارتقا رتبه سایت در گوگل است.

آنالیز و بررسی تخصصی سایت 
زمانی که برای مشاوره سئو اقدام می نمایید، سئو کار باید ابتدا سایت شما را مورد بررسی و تحلیل قرار دهد. نقاط قوت وضعف سایت بررسی می شود و یک برنامه ریزی معین و دقیق نسبت به بهینه سازی سئو سایت به شما ارائه می شود. در این برنامه ریزی به صورت ماهیانه یا هفتگی سایت مورد بررسی قرار می گیرد تا روند بهبود سئو و ارتقا سایت خود را مشاهده کنید.
تمامی ترفند ها و فعالیت های برنامه ریزی شده تنها در جهت بهبود کیفیت سایت و گسترش کسب و کار صورت می گیرد.
از مزیت هایی که همکاری با مشاوره سئو دارد این است که شما می توانید بدون هیچ دردسری به فعالیت کسب و کارتان برسید و سایت خود را در زمان معین و با صرف هزینه و وقت کمتر در صحفه اول گوگل دریافت کنید.
مشاوره سئو باید توانایی انتخاب کلمات کلیدی درست، اطلاعات کافی در زمینه انواع تکنیک های سئو، در تمام زمینه های مربوط به موتورهای  جست و جو، الگوریتم های جست و جوی گوگل و روش های بهینه سازی رتبه در موتور جست و جو مطالعه داشته باشد.تعیین هزینه و مدت زمان مشاوره سئو
از مهم ترین قسمت هایی که باید در نظر گرفته شود. میزان هزینه مشاوره سئو سایت است که اصولا با توافق بین سئوکار و مشتریان صورت می گیرد. این هزینه طبق مدت زمان مشاوره سئو تعیین می شود. به طور کلی زمان خاصی برای مشاوره تعیین نشده است، معمولا تا زمانی که سایت به نتیجه مطلوب برسد بهتر است از مشاوره سئو استفاده شود.

بهترین متخصصین مشاوره سئو را باید از کجا پیدا کنیم؟
برای گرفتن مشاوره سئو باید به دقت بررسی های لازم را انجام دهید زیرا مشاوره در این زمینه کاری تخصصی است و از عهده هر کسی بر نمی آید. وب سایت رسمی تقی مولوی در زمینه مشاوره سئو، آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ به مدت هفت سال است که فعالیت می کند. دکتر مولوی کارشناس و متخصص سئو بهترین مشاوره و خدمات سئو را ارائه می دهد.در طی فعالیت این شرکت حدود 360 پروژه موفق در زمینه خدمات و مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ دارد که نمونه کار های آن ها را می توانید از طریق وب سایت رسمی https://tmolavi.ir مشاهده کنید. اگر هر گونه سوال در زمینه مشاوره سئو داشتید می توانید به شماره تلفن موجود در وب سایت بالا مراجعه کنید.