به روز شده در ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۲۱:۳۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ساعت ۰۱:۲۸
کد مطلب : ۱۷۴۶۸۹

اتحاد قرمز و آبی برای تشویق عادل در دربی تهران

اتحاد قرمز و آبی برای تشویق عادل در دربی تهران
گروه ورزشی: آی اسپورت نوشت: در حالی که عادل فردوسی‌پور در آخرین برنامه نود از ویژه برنامه‌اش برای دربی خبر داده بود اما با تعطیل شدن برنامه‌اش توسط مدیران صدا و سیما، خبری از ویژه برنامه نود برای دربی نخواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد این بار، دربی تهران است که برنامه‌هایی برای عادل تدارک دیده است.
تعطیل شدن برنامه 90 و حذف عادل فردوسی‌پور بازتاب‌های منفی زیادی به دنبال داشته است. عموم اهالی فوتبال از این اتفاق ناراحت هستند و معتقدند صدا وسیما درباره این برنامه و مجری محبوبش تصمیمی اشتباه گرفته است. تعداد زیادی از آنها در فضای مجازی از عادل حمایت کرده‌اند. اکثر علاقمندان به فوتبال هم همین عقیده را دارند و آنها هم معتقدند عادل باید به برنامه 90 برگردد و این برنامه با او دوباره از تلویزیون پخش شود. اما با فضایی که در شبکه‌های مجازی دیده می‌شود، به نظر می‌رسد حمایت علاقمندان و فوتبالدوستان از عادل در سطح دیگری دنبال خواهد شد و آنها قرار نیست فقط به پست‌های اینستاگرامی بسنده کنند.
امروز چند پست مشابه در فضای مجازی دیده شد که در آن از هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال خواسته شده تا در روز دربی در ورزشگاه آزادی حاضر شوند و در مقاطع مختلف بازی، عادل فردوسی‌پور را تشویق کنند. اگر چه هواداران دو تیم بابت پیگیری برخی مسائل، دلخوری‌هایی از فردوسی‌پور دارند اما می‌دانند که او در این پیگیری‌ها حسن نیت داشته و نیتش معرفی مقصرین و رفع مشکلات بوده و نه سنگ‌اندازی برای دو باشگاه! به همین دلیل، هم هواداران پرسپولیس و هم هواداران استقلال از این ایده استقبال کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود در روز برگزاری دربی، او به شدت از سوی هواداران این دو تیم تشویق شود.
البته به نظر می‌رسد این اتفاق فقط در تهران نخواهد افتاد و احتمال می‌رود در سایر بازی‌های این هفته هم فردوسی‌پور در شهرهای مختلف تشویق شود. فعلا همه چیز در مرحله ایده و کمپین است اما با روندی که وجود دارد و بازنشر پست‌های حمایتی از عادل در شبکه‌های مجازی مختلف، پیش‌بینی می‌شود که این طرح به خوبی به مرحله اجرا برسد و دربی تهران و سایر بازی‌های این هفته لیگ برتر، به تجمعی ورزشی برای حمایت و تشویق عادل فردوسی‌پور تبدیل شود.

Amir
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۲:۱۶
آیا نتایج نظرسنجی جناب آشنا در توئیتر درباره حضور یا عدم حضور جناب فردوسی پور در برنامه ۹۰ درست می‌باشد!!!؟؟؟ (363000)
مرتضي خالقي
United States
۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۴:۲۶
عادل متعلق به صدا وسيماست مردم اورا خيلي دوست دارند و برنامه نود تنها برنامه اي است كه اكثر مردم ميبيند حتي انهاىيكه تلويزيون ايران را نگاه نميكند اين ... شبكه ٣بايد به خواسته هاي مردم احترام بگذارد (363001)
حیدری
Denmark
۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۰۷:۲۵
باعث بسی خوشبختی است که از برنامه 90 رفت تمامی درگیری ها وبداخلاقی ها در فوتبال باعثش همین فردوسی پور وبر نامه اش است. (363002)
۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۰۱:۴۱
تو از فوتبال چیزی میفهمی ما با عادل از فوتبال بیشتر لذت میبریم عادل عشقی فقط گزارش فوتبال تو رو دوست داریم دمت گرم بابت برنامه توپت (363014)
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۷:۰۸
عادل فردوسی پور یک کارشناس فوتبال ویک گزارشگر حرفه ایست و کارشناس وظیفه اش تعریف وتشویق و انتقاد است،اگر عادل از همه تعریف میکرد دیگه چه نیازی به کارشناس بود خوبی عادل و برنامه نودش این بود انتقاد بجا میکرد،متاسفانه ما ایرانی ها انتقادپذیر نیستیم هرکسی ازما انتقاد میکنه زود دلخور وعصبانی میشویم،امیدوارم مدیران و مسؤولین صداوسیما یکمقدار منتطقی تر و با دید باز به حذف برنامه نود و عادل فردوسی پور تصمیم بگیرند (363019)
۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۰۷:۳۹
فردوسی پور نشان داده که یک آدم سیاسی است که برنامه نود را در جهت مقاصد سیاسی خودش هدایت می کنه و کاری هم‌به کار مردم و مشکلاتشون نداره،
هرجا که پای منافع مردم به میان میاد، فردوسی پور می گه فوتبال را نباید سیاسی کرد، اما در مواقع دیگه نیشهای سیاسی را چاشنی تند برنامه نود می کنه و خواستار استعفای مسئولان می شه. به همین دلیل من با حذف چنین آدم فرصت طلبی از این تریبون کاملا موافقم. (363007)
علیرضا رئیس زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ۰۹:۵۸
عادل حذف شدنی نیست....
این صدا و سیمای میلی است که دارد حذف می شود...
وقتی داوران محترم و مردم ایشان را به عنوان بهترین مجری انتخاب می کنند چرا ایشان کنار گذاشته می شوند.... (363009)
وحيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۱/۰۵ ۰۸:۳۹
من زياد اهل تلويزيون نيستم فوتبالي هم نيستم ولي بخوام تلويزيون ببينم ترجيحم نود هست چراكه فارغ از جذابيت هاي برنامه تلويزيوني بحث غير سياسي اكثريت افراد هست و در اين دل آشفتگي جايي كه مردم فكري غير از روزمرگي هاي اجتماعي دارن بحث نود و فوتباله اين آمار مخاطب و پيام و ....گواه صريح است . تعجب نداره بلكه توقع هم ميرفت مديران ....... تلويزيون با اين همه بودجه و برنامه هاي........سراسر .......بي مخاطب جايي به اين برنامه ندن تا همين جا پخش ميشد جاي تعجب داره كماكان متاسفم براي........................ (363015)
گیلانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۱/۰۶ ۱۳:۰۸
با سلام و احترام به خوانندگان محترم.به عقیده خیلی از بینندگان عادل نماد شبکه سه هست وفوتبال و گزارش فوتبال لذتش با گزارش و تحلیل ایشان بوده و هست. بهر حال عادل بودن هزینه زیادی دارد. (363018)