به روز شده در ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ ساعت ۰۱:۱۰
کد مطلب : ۱۷۴۷۰۵

اعلام آماده‌باش کامل به استانداران 5 استان غربی

اعلام آماده‌باش کامل به استانداران 5 استان غربی
گروه جامعه: سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی بسیار قوی در روزهای دوشنبه و سه شنبه از غرب کشور از اعلام آماده باش به استانداران 5 استان غربی کشور خبر داد. وی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:
١) برای اطلاع دقیق از وضعیت جوی کشور در روزهای آینده، با رئیس سازمان هواشناسی کشور مستقیما صحبت کردم.  مطالب ایشان حکایت از ورود سامانه بارشی بسیار قوی از غرب کشور طی روزهای دوشنبه و  سه شنبه داشت.
٢) بیشترین بارندگی را برای استان های  لرستان، خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه بویراحمد و جنوب  ایلام پیش بینی می کنند.
٣) با استانداران این استان‌ها جهت اطمینان از آماده‌باش کامل تماس گرفتم، ستاد بحران در هر ۵ استان تشکیل جلسه داده است و پیش بینی های لازم را انجام داده اند.
٤) تاکید کردم که از اطلاع رسانی کامل از طریق  صداوسیما و رسانه ها و در موارد لزوم به صورت  حضورى به  عشایر و  روستاییان عزیز و کسانی که در مناطق جنگلی و در نزدیکى رودخانه ها و در  چادرهای مسافرتی اتراق کرده‌اند یقین حاصل نمایند و تمام  فرمانداران این استان‌ها در آن ایام در  آماده‌باش کامل باشند
برچسب ها: سیلاب