به روز شده در ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب : ۱۷۵۴۵۴

چند نرخی شدن دلار و سکه در تابلوی صرافی‌ها

گروه اقتصادی: نرخ هر قطعه سکه تمام طرح جدید که این هفته را با 4 میلیون و 500 تومان شروع کرده بود، از صبح امروز به سمت نرخ 5 میلیون حرکت کرده و حتی برخی صرافی‌ها در تابلوی اعلانات خود مقابل نرخ فروش آن 5 میلیون تومان را درج کرده اند.
چند نرخی شدن دلار و سکه در تابلوی صرافی‌ها
نرخ هر قطعه سکه تمام طرح جدید که این هفته را با 4 میلیون و 500 تومان شروع کرده بود، از صبح امروز به سمت نرخ 5 میلیون حرکت کرده و حتی برخی صرافی‌ها در تابلوی اعلانات خود مقابل نرخ فروش آن 5 میلیون تومان را درج کرده اند. پس از چند ماه که بازار ارز تقریبا روند باثباتی را طی کرده بود، در روزهای اخیر شاهد نوسان بوده است. بطوریکه روز گذشته نرخ دلار در بازار آزاد تا 14 هزار تومان نیز بالا رفت که این نرخ در ماه‌های اخیر بی‌سابقه است. همچنین با وجود آنکه صرافی‌های بانکی نرخ فروش دلار را سیزده هزار و 690 تومان اعلام کرده‌اند برخی صرافی‌ها در تابلوی اعلانات خود این نرخ را 13 هزار و 800 تومان درج کرده‌اند.همچنین از صبح امروز نرخ خرید و فروش دلار در میان دلالان بسیار نزدیک به قیمت‌های درج شده در تابلوی صرافی‌ها است.

همچنین نرخ فروش دلار 15600 هزار تومان است که در صرافی بانک ها این نرخ 15390 است.در ضمن نرخ فروش پوند انگلیس 16450 تومان، درهم امارات 3600 تومان، دلار کانادا 10300 تومان، دلار استرالیا 8900 تومان، لیر ترکیه 2500 تومان، کرون سوئد 1250 تومان است.نکته جالب آنکه در گذشته معمولا نرخ انواع سکه به دلیل همبستگی با نرخ دلار در حرکت بود در حالیکه به نظر می‌رسد در این نوسانان شدت افزایش نرخ سکه بیشتر از نرخ دلار بوده است. بطوری که نرخ هر قطعه سکه تمام طرح جدید که هفته را با 4 میلیون و 500 تومان شروع کرده بود، با گذشت زمان از صبح امروز به سمت نرخ 5 میلیون حرکت کرده و حتی برخی صرافی‌ها در تابلوی اعلانات خود مقابل نرخ فروش آن 5 میلیون تومان را درج کرده اند.
مرجع : ایلنا
برچسب ها: نرخ دلار قیمت سکه