کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ماموریت نجات قائدی بعد از دوسال انجام شد

29 فروردين 1398 ساعت 11:33


گروه ورزشی: تنها 5 دقیقه بعد از حضورش در زمین توانست مهمترین گلش را با لباس آبی به ثمر برساند ، گلی که شاید در پایان فصل گرد و غبار این فصل سخت را از تن این بازیکن ریزنقش و تکنیکی بزداید.
به گزارش" ورزش سه "، مهدی قائدی زمانی که به عنوان یک پدیده جوان و در رقابت نقل و انتقالاتی به استقلال آمد، در روزهای سخت علیرضا منصوریان به عنوان ناجی تیم و در سخت ترین شرایط بازی ها به زمین می آمد اما فشار بالای بازی در استقلال و مسئولیت سنگین نجات بخشی تیم باعث شد تا او نتواند انتظارهایی که برای درخشش وجود داشت را نشان بدهد. او با لباسی که انگار حتی کوچکترین سایز آن هم برایش بزرگ به نظر می رسد برای انجام کارهای مهم و دلبری از سکوها به استقلال آمد و امروز بعد از گذشت دو سال آن ماموریت مهم را انجام داد. قائدی امسال هم فصل سختی داشت  ، اتفاقات خارج از زمین فوتبال و حواشی مربوط به آن باعث شد تا او بیش از آنکه درگیر اتفاقات زمین فوتبال باشد ، با چالش حوادث خارج از زمین دست و پنجه نرم می کند.  
 اما ماه ها بعد از آن روزهایی که هواداران استقلال به دنبال معجزه ای از بازیکن جوان تیمشان در زمین مسابقه بودند، قائدی همان نقش و مسئولیت را به خوبی ایفاد کرد. وینفرد شفر در یکی از حساس ترین مسابقات این فصل استقلال و در حالی که تیمش در بازکردن دروازه حریف دچار مشکل شده بود، در دقیقه 71 فرشید اسماعیلی را از زمین بیرون کشید و شماره 25 را به زمین فرستاد. قائدی با همان استخوان بندی ریز و قد کوتاهش به زمین مسابقه آمد و کار اصلی را انجام داد.

در دقیقه 76 یک پاس در سمت راست زمین و نزدیک هجده قدم برای او انداخته شد ، سرعت بالای او باعث شد که نزدیکترین مدافعش خیلی راحت فاصله پیدا کند، دخسوس از دروازه بیرون آمد و او توپی را که برایش نسبت به بازیکنان دیگر ، خیلی بزرگ به نظر می رسد را با یک ضربه ظریف از بالای سر فرناندو دخسوس وارد دروازه کرد. یک گل سه امتیازی که شاید ارزش و اعتبارش در پایان فصل بیشتر هم مشخص شود. استقلال با این گل پیروزی بخش دوباره برای قهرمانی امید پیدا کرد. قائدی علاوه بر گلی که زد نمایش خوبی در زمین داشت و این می تواند فصل تازه ای که او در استقلال به دنبالش بود را از هفته های پایانی لیگ هجدهم برایش رقم بزند.


کد مطلب: 176096

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/176096/ماموریت-نجات-قائدی-بعد-دوسال-انجام

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir