به روز شده در ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : ۱۷۹۲۱۹
نقل و انتقالات فوتبال

گزینه پرسپولیس و استقلال به سپاهان پیوست

گروه ورزشی: هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به جمع شاگردان امیر قلعه نویی پیوست.
گزینه پرسپولیس و استقلال به سپاهان پیوست
سیدمحمدرضا حسینی هافبک فصل گرشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که چند روز پیش با انتشار پستی در فضای مجازی خبر جدایی‌اش از این تیم را تایید کرد با عقد قراردادی به تیم سپاهان اصفهان پیوست.
قرارداد این بازیکن ۲ ساله بوده و در حال به جمع شاگردان امیر قلعه نویی پیوست که مدنظر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز قرار داشت.

الاهلی از جذب روزبه چشمی منصرف شد
با وجودی که پیش از این رسانه‌های قطری از پیوستن روزبه چشمی به الاهلی نوشته بودند اما این باشگاه قطری بی خیال جذب مدافع تیم فوتبال استقلال شد. به‌ گزارش ‌الوطن، روزبه چشمی چند روز پیش با الاهلی به توافق نهایی رسید و خبر پیوستنش به الاهلی در رسانه‌های قطری بازتاب زیادی داشت. روزنامه الوطن در شماره امروز خود نوشت که باشگاه الاهلی از جذب چشمی و مارکوس برگ صرف نظر کرد و این به خاطر درخواست مالی زیاد آنها بود. پیش از این رسانه‌های قطری از پیوستن برگ، مهاجم سوئدی العین و روزبه چشمی مدافع ایرانی تیم فوتبال استقلال به الاهلی نوشته بودند اما الوطن نوشت که این دو بازیکن با وجود این که پیش از این به توافق کامل با الاهلی رسیده بودند اما در نهایت جذب آنها به خاطر درخواست مالی بیش تر و تعلل در دادن جواب نهایی منتفی شد و این باشگاه قطری به دنبال گزینه‌های دیگری در تابستان است.