به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۹
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۹ ساعت ۲۳:۵۷
کد مطلب : ۱۷۹۹۱

مديرعامل جديد منطقه آزاد اروند معرفي شد

گروه اقتصادي: مشاور رييس جمهوري و دبير شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي، در حكمي اسماعيل زماني به عنوان مدير عامل سازمان منطقه آزاد اروند منصوب كرد.
در حكم اكبر تركان خطاب به زماني آمده است: به استناد ماده (۶) قانون چگونگي اداره مناطق آزاد تجاري ـ صنعتي و با توجه به تفويض اختيار رياست جمهوري و نظر به سوابق و تجربيات جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان رييس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد تجاري ـ صنعتي اروند منصوب مي شويد.

در ادامه تاكيد شده است: تلاش براي آباداني شهرهاي خرمشهر و آبادان و بهره مندي مردم اين دو شهر از حضور در محدوده منطقه آزاد تجاري ـ صنعتي، توسعه زيرساخت هاي منطقه، فراهم آوردن زمينه جذب سرمايه هاي داخلي و خارجي، افزايش توانمندي توليدي و صادراتي، حضور فعال در بازارهاي جهاني و منطقه اي و گسترش مبادلات با كشورهاي همسايه از مهمترين مسئوليت هايي است كه انتظار مي رود در انجام آن مساعي لازم را معمول داريد.

همچنين مشاور رييس جمهوري، در احكام جداگانه اي، عضويت اعضاي جديد هيات مديره سازمان منطقه آزاد اروند را ابلاغ كرد. علي شمخاني، محمد مخبر دزفولي، محمد فروزنده و عبدالله كعبي به عنوان عضو هيات مديره اين سازمان منصوب شدند.