به روز شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب : ۱۷۹۹۴۷

دایی منعی برای مربیگری در لیگ برتر ندارد

گروه ورزشی: حدود یک ماه پیش شایعه‌ای در رسانه‌ها مطرح شد مبنی‌بر اینکه «از خارج از محدوده فوتبال به باشگاه‌های لیگ برتری توصیه شده با علی دایی همکاری نکنند.» گویا این توصیه بی‌ارتباط با افشاگری دایی بعد از اخراج از سایپا نیست و زیرآب دایی را جوری زدند که در لیگ نوزدهم غایب خواهد بود.
دایی منعی برای مربیگری در لیگ برتر ندارد
علی دایی، سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا، جمعه ۱۳ اردیبهشت پس از اخراج شدن از سمت خود در این باشگاه در یک نشست خبری مسائلی را مطرح کرد که باعث شد شایعه ممنوع‌الکاری دایی منتشر شود.در همین خصوص و در همان روز خبرنگار «فرهیختگان» با دایی تماس گرفته و در این مورد با او صحبت کرد. دایی درباره شایعه مطرح شده درخصوص ممانعت تیم‌های لیگ برتری از همکاری با وی گفت: «خدا را شکر. چنین مسائلی بعید نیست و شاید هم این مسائل خیلی محتمل باشد، اما من مگر وابسته به فوتبال هستم که بخواهم ناراحت شوم؟ من همیشه حرف حق را می‌زنم و تا آخرش هم پای حرفم هستم. به هر حال این خبر که عنوان شده شایعه‌ای است که شاید حقیقت داشته باشد. پیش‌بینی می‌کردم که این اتفاق رخ بدهد.»

با این حال بعد از حدود یک ماه و با پیگیری‌های خبرنگار ما مشخص شد این موضوع یعنی ممنوع‌الکاری علی دایی شایعه‌ای بیش نبوده و قرار نیست این مربی در لیگ نوزدهم از دایره لیگ برتر فوتبال ایران بیرون بماند، البته این به آن معنا نیست که دایی به‌طور حتم در فصل بعدی نیز روی نیمکت یکی از تیم‌های لیگی خواهد نشست چراکه شاید او در افکار فنی هیچ یک از مدیران فوتبالی در سطح اول فوتبال ایران قرار نداشته باشد.خبرنگار «فرهیختگان» در گفت‌وگو با یکی از اعضای هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال به این نکته پی برد که اصولا از هیچ مرجعی، دستوری برای ممنوع‌الکاری دایی به باشگاه‌های لیگ برتری ابلاغ نشده و اگر قرار باشد دایی به هر دلیلی از حیطه سرمربیان لیگی بیرون بماند، این موضوع قطعا دلایلی فوتبالی خواهد داشت و نه سیاسی یا امنیتی!
مرجع : فرهیختگان
برچسب ها: علی دایی