به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ ساعت ۲۱:۰۳
کد مطلب : ۱۸۰۵۰۴

موسوی‌فر: بگیروببند درمورد حجاب جواب نمی‌دهد

گروه سیاسی: حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه‌های نماز جمعه امروز اهواز گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، دشمنان در زمینه اعتیاد و مسائل جنسی یعنی ترویج شهوترانی، سرمایه‌گذاری های بسیاری داشتند و چه بسیار کشورهایی که وقتی دشمنان از گمراه شدن ملت آن‌ها ناامید شدند، نسبت به رواج این گونه مسائل جنسی و بی حیایی اهتمام می ورزند.
اهم صحبت‌های امام جمعه اهواز به شرح زیر است:
*متأسفانه هر روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم، برای نمونه در یک خیابان چندین نرخ برای یک کالا وجود دارد، پس تعزیرات چه کاری انجام می دهد و باید نظارت و بازرسی های خود تشدید کند.
*وظیفه نظام مقدس جمهوری اسلامی و قوه قضاییه مبارزه با فساد و اختلاس مالی است که قبلاً به‌خوبی ورود می کرد و اکنون بهتر شده است. از مسئولان انتظار برخورد قاطع در این زمینه را داریم و نباید هر از چندگاهی شاهد جابجایی میلیاردها دلار سرمایه مردم باشیم.
*در نظام جمهوری اسلامی ایران، نباید در رابطه با اصل مهم حجاب کوتاه بیاییم، البته بگیر و ببند جواب نمی دهد و تذکر مکرر زبانی بهترین راه حل است؛ ضمن اینکه در این بین قوه قضائیه نیز باید نسبت به هنجارشکنان و کسانی که کامل کشف حجاب می‌کنند، برخورد جدی داشته باشد چون حساب این افراد جداست.
*سرنگونی این هواپیما دو پیام آشکار برای سردمداران استکبار به ویژه آمریکا دارد. اول اینکه هر دیوانه ای به مرزهای آبی، خاکی و هوایی ایران تعرض کند با تمام قدرت به دنبال نابودی آن خواهیم بود. دوم اینکه تنها راهی که دشمنان مقابل ایران دارند، حفظ تمامیت ارضی این کشور و احترام به منافع ملی آن است.
*هر کسی بخواهد به مرزهای سه گانه ایران تعرض کند، از آن جلوگیری و برای هرگونه دفاعی آماده ایم و قطعاً دست تمامی متجاوزان به کشور ایران را قطع می‌کنیم.
برچسب ها: حجاب حجاب اجباری