به روز شده در ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ساعت ۱۱:۱۱
کد مطلب : ۱۸۰۶۷۸

داماد روحانی هم به واعظی و آشنا طعنه زد!

داماد روحانی هم به واعظی و آشنا طعنه زد!
گروه سیاسی: کامبیز مهدی‌زاده داماد حسن روحانی،  در یادداشتی در روزنامه شرق به محمود واعظی (رئیس دفتر رئیس‌جمهور) و حسام‌الدین آشنا (مشاور روحانی) طعنه زده است و نوشت: «امروز زمان همدلی و همبستگی است، نه زمان بازی‌های سیاسی و جناحی. برخی افراد در دولت به جای کاهش تنش و فشار، برای رئیس‌جمهور هزینه ایجاد می‌کنند. تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد. چرا باید حرفی بزنیم که بعد از چند ساعت یا آن را حذف کنیم و یا انکار! اینکه کسانی القا می‌کنند که حزب خاصی باعث پیروزی اندیشه اعتدال شد، در توهم سیاسی به سر می‌برند. دولت «واعظی» توانمند ندارد و برخی افراد نا«آشنا» به سیاست، حرف‌های ناپخته می‌زنند. اگر مردم نبودند و به صحنه نمی آمدند، برخی امروز به جای مسئولیت در دولت باید شغل پدری خود را در بازار ادامه می‌دادند، گذشته را فراموش نکنیم.»

گفتنی اینكه، چند روز پیش حسام‌الدین آشنا در توییتی (اینجا) سیدمحمد خاتمی را سیاستمداری بازنشسته و بی اعتبار نامید اما به دلیل موج انتقادات كاربران از نمك‌شناسی وی در حق كسی كه عامل اصلی رای‌آوردن روحانی و به روی كار آمدن امثال آشنا، واعظی، نوبخت و نهاوندیان شده است، ناچار شد توییت خود را حذف كند!
برچسب ها: حسام الدین آشنا

معلم ناامید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۶:۰۳
آشنا و دست بوسی ...!!! (364135)
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۶:۴۶
با حمله آشنا به خاتمی باید اصلاح طلبان دولتی موضع گیری می کردند ولی افسوس که همه درگیز میز و منصبند! (364137)
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۱۸:۲۹
داره برا انتحابات آماده میشه. (364138)
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۲۰:۴۰
آقای داماد سر خونه!تو یکی ساکت بابا.آخه تو چی داری غیر داماد رییس جمهور بودن ک میای حرف میزنی و رسانه در اختیارت قرار میگیره؟معضل دقیقن تو و امثال شما آقا زاده هاست. (364139)
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ ۲۰:۴۲
یک زمانی محبوب ترین ادم توی دنیا سیاست واسم سید خاتمی بود حیف ک اونم خراب کرد حیف (364140)