کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بهترین‌سایت‌ارائه‌دهنده‌خدمات‌سرور‌کدام‌است؟

20 تير 1398 ساعت 11:13

گروه فناوری: در دنیای مجازی امروز که اکثر کسب و کار ها برای افزایش خدمات خود از اینترنت استفاده می کنند، سرور ها نقش ویژه ای در برقراری ارتباط با کاربران دارد.


در واقع داشتن سرور کمک می کند تا بتوانید داده ها و اطلاعات خود را سریع تر و با امنیت کامل منتقل کنید. با توجه به نوع کاربری شما و نوع فعالیت شرکت تان سرور ها انواع مختلفی دارند. هر کدام از سرور ها با توجه به میزان نوع کارایی که از آن ها دریافت می شود ساخته شده اند. در ادامه انواع سرور ها را بررسی می کنیم.
 
نقش سرورها امروزه در کسب کارهای مختلف اهمیت بالایی دارد، از ارتقای امنیت اطلاعات گرفته تا افزایش سرعت کارکرد در کسب‌ و کارهای بزرگ و کوچک و متوسط که به سرور احتیاج دارند که امروزه بازار استارت آپ ها هم خیلی داغ است!
 
ضرورت و نیازهای اکثرا شرکت های بزرگ و کوچک اشتراک‌گذاری منابع سخت‌افزاری و اشتراک‌گذاری نرم‌افزاری مجموعه بین کارمندان و کارکنان (بسیاری از نرم افزارها به دلیل نیاز به منابع سنگین در سرور اجرا شده و کارمند و کارکنان نتیجه را مشاهده می کنند)، و همچنین اشتراک‌گذاری پرینتر و اینترنت و از همه مهم تر فایل‌ها و فولدرها و ایجاد سطح های دسترسی مختلف بین آن ها و بسیاری مورد دیگر، که باعث شده تا حس نیاز به استفاده از سرورها علاوه بر سازمان‌ ها و شرکت های بزرگ، در شرکت‌ها و کسب‌ و کارهای کوچک هم وجود داشته باشد.
 
با این حال هنوزم هم که هنوزه در حال حاضر در جامعه ما و در اکثریت شرکت ها، استفاده از کامپیوترهای شخصی یا همان pc ها با کاربری سرور در کسب‌ و کارهای مختلف بشدت رایج می باشد. استفاده از کامپیوتر شخصی به جای سرور ها، مشکلات بسیاری دارد که عوابق بسیار زیادی برای مجموعه هایی که این کار را انجام می دهند خواهد داشت. شرکت آرین وب ایرانیان به شما صاحبان مشاغل و  کسب‌ و کارهای بزرگ و کوچک پیشنهاد می کند برای رفع مشکلات و نیازهای خود به سرور، با خرید سرور، حتی اگر ارزان‌ قیمت باشد یا سیستم نسبتا ضعیفی داشته باشد مشکلات خود را برطرف نمایید، زیرا با استفاده سرور بسیار بهتر و اصولی‌ تر نسبت به استفاده از PC ها هر چه قدر هم  که قدرتمند و با مشخصات فوق‌العاده باشند می توان نیازهای مجموعه را برطرف کرد.
 
شما می توانید از طریق راه های مختلف ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان مجرب فروش سرور در آرین وب ایرانیان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید و سپس اقدام به خرید سرور کنید. همچنین می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه تمام محصولات را با اطلاعات دقیق مشاهده نمایید.

آرین وب ایرانیان
اگر به دنبال خرید سرور خوب هستید ولی نمی دانید که مناسب ترین نوع سرور برای کسب و کار شما چیست، بهتر است سری به وب سایت آرین وب ایرانیان بزنید. در این وب سایت شما انواع مدل های مختلف سرور از جمله سرور سوپرمیکرو و سرور Hp متفاوت را مشاهده می کنید که با مشخصات کامل در اختیار کاربران قرار گرفته است. همچنین خدمات آرین وب ایرانیان در راستای گسترش فناوری اطلاعات در این سایت قابل مشاهده است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است و تا کنون توانسته بهترین خدمات را ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات تماس می توانید به وب سایت رسمی آرین وب ایرانیان مراجعه کنید.


کد مطلب: 182343

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/182343/بهترین-سایت-ارائه-دهنده-خدمات-سرور-کدام-است

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir