کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

متهم: کیوان را کشتم چون به من تجاوز کرده بود

ایران , 24 تير 1398 ساعت 11:22

گروه حوادث: متهم به قتل برای اینکه خود را تبرئه کند در دومین جلسه محاکمه‌اش یک شاهد به دادگاه معرفی کرد.


متهم که پسر جوانی است یک سال قبل دوستش را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید. این جوان بعد از دستگیری اعتراف کرد دوستش را کشته چون به او تعرض و فیلم و عکس تهیه کرده‌ بود. اما در نخستین جلسه دادگاه مدعی شد مقتول به یکی دیگر از دوستانش نیز تعرض کرده بوده و می‌تواند وی را به دادگاه معرفی کند.براساس محتویات پرونده زن جوانی نهم خرداد‌ سال گذشته مأموران را از ناپدید شدن ناگهانی پسرش کیوان باخبر کرد و گفت: عصر پسرم با یکی از دوستانش به‌نام آرش از خانه بیرون رفت، اما هر چه منتظر ماندیم، بازنگشت. مأموران پلیس در اولین گام از آرش تحقیق کردند. وی در بازجویی‌ها به قتل دوست ۲۴‌ساله‌اش اعتراف کرد و گفت: کیوان بار‌ها مرا اذیت کرده بود. روز حادثه او را سوار ماشینم کردم و در راه فرودگاه امام، مشاجره‌مان بالا گرفت و او را با ضربات چاقو به قتل رساندم و جسدش را سوزاندم.

بعد از کامل شدن تحقیقات متهم با صدورکیفرخواست در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. پس از اینکه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول اتهام گفت: در بازجویی‌ها حرفی نزدم، اما حالا می‌خواهم حقیقت را بگویم، من و مقتول از دوران مدرسه با هم آشنا شدیم. او مورد اعتماد مسئولان مدرسه بود به همین خاطر کلید بعضی دفاتر مدرسه را داشت تا اینکه فهمیدم به سؤالات امتحانی دسترسی دارد. این شد که سراغش رفتم و باب دوستی ما باز شد. رفاقتمان ادامه داشت و به خانه آنها رفت و آمد داشتم اما یک روز از من سوءاستفاده کرد و آزارم داد.

بعد از مدتی فهمیدم برای خواهرم هم ایجاد مزاحمت می‌کند. به همین خاطر او را کشتم و ساعت‌۲ نیمه‌شب بود که از ترس جسد را به حاشیه شهر بردم و از باک ماشین کمی بنزین کشیدم. بعد از کندن یک چاله جسد را داخل آن انداختم سپس بنزین را ریختم و کبریت زدم. قصد سرقت نداشتم و فقط برای گمراه کردن پلیس کیف و انگشتر مقتول را برداشتم و فرار کردم.متهم ادعا کرد یکی دیگر از دوستان مشترکشان هم از سوی مقتول مورد آزار قرار گرفته ‌است. او از دادگاه خواست از این فرد هم تحقیق کنند. به این ترتیب روز گذشته دومین جلسه دادگاه برگزار شد. پسری که متهم مدعی بود از سوی مقتول مورد آزار قرار گرفته ‌است در جایگاه قرار گرفت. او گفته‌های متهم را تأیید کرد و گفت: مقتول به من هم تعرض کرده‌ بود و من و متهم تنها قربانیان او نبودیم.در ادامه قضات از متهم خواستند در جایگاه قرار بگیرد. او گفت: من بار قبل هم اتهامم را قبول کردم و بازهم قبول می‌کنم. من شنیده ‌بودم کسی که به دیگران تعرض می‌کند حکمش مرگ است به همین دلیل هم چنین کاری کردم. با این حال فکر نمی‌کردم ضربه‌ای که می‌زنم باعث مرگ شود.بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او قضات برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.


کد مطلب: 182659

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/182659/متهم-کیوان-کشتم-چون-تجاوز-کرده

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir