به روز شده در ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ساعت ۱۷:۵۶
کد مطلب : ۱۸۲۹۶۶

ماموران حادثه پارک تهران جایزه نقدی گرفتند

گروه جامعه: فرمانده نیروی انتظامی تهران، از ماموران سرکلانتری چهارم تهران در ماجرای پارک پلیس تهران «به‌خاطر عمل‌کرد به‌هنگام و شایسته‌» سپاس‌گزاری کرده و به‌ آن‌ها جایزه نقدی و لوح تقدیر داد.
ماموران حادثه پارک تهران جایزه نقدی گرفتند
به گزارش تسنیم؛ حسب دستور فرمانده ناجا، رئیس پلیس پایتخت از عملکرد به هنگام و شایسته مأموران سرکلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی، قدردانی کرد. بنابراین گزارش، سردار حسین رحیمی در این مراسم تقدیر، با تاکید بر این مطلب که پلیس به هیچ وجه در حوزه امنیت اخلاقی کوتاه نمی‌آید، اظهار کرد: پلیس در مقابل مردم نیست بلکه در کنار مردم است و برای ایجاد آرامش و امنیت آنها با کسی که قانون را زیر پا بگذارد و حقوق مردم را تضییع کند، برخورد خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت، عدم رعایت شئونات اسلامی، مزاحمت برای نوامیس و هنجارشکنی را خط قرمز پلیس دانست و گفت: پلیس با افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند با قاطعیت برخورد می‌کند همانطور که به صورت شبانه‌روزی برخورد با سارقان، موادفروشان، مزاحمان خیابانی و... را در دستور کار خود دارد. وی به تلاشهای مجاهدانه مأموران پلیس برای تامین امنیت پایدار اشاره و بیان کرد: مأموران خدوم نیروی انتظامی تلاش می‌کنند وظایف خود را مطابق قانون و به نحو مطلوبی انجام دهند و قطعاً فرمانده محترم نیروی انتظامی از عملکرد مثبت کارکنان خود در انجام مأموریتهایشان دفاع می‌کند چراکه آنها برای ایجاد آرامش و امنیت مردم و نیز برخورد با ناهنجاری‌ها در حال انجام وظیفه هستند. گفتنی است، در این مراسم از مأمورانی که در ماجرای پارک پلیس، انجام وظیفه کرده بودند با اهداء لوح و هدیه نقدی به نحو شایسته قدردانی شد.

گفتنی اینکه، چهارم تیر یک ویدیو از برخورد ماموران سرکلانتری چهارم با یک دختر در پارک پلیس در شرق تهران، دست‌به‌دست و جنجالی شد. کمی‌ بعد، رحیمی، فرمانده پلیس تهران، گفت دو مامور پلیس که در این ماجرا تخلف کرده‌اند، برکنار شده‌اند اما فردای آن‌روز، روابط‌ عمومی پلیس خبر داد دستور برکناری ماموران لغو شده و منتظری، دادستان کل‌ کشور، هشدار داد «دستگاه قضایی نمی‌پذیرد پلیس به جوسازی‌ها تسلیم شود»