به روز شده در ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ساعت ۱۷:۴۳
کد مطلب : ۱۸۳۲۱۸

خرید بلیط هواپیما خارجی از ایرلاین‌های معتبر

خرید بلیط هواپیما خارجی از ایرلاین‌های معتبر
خرید بلیط هواپیما خارجی
گروه گردشگری: دغدغه ی اصلی همه ی افرادی که قصد رفتن به سفر خارجی را دارند این است که چگونه و به چه صورت بلیط هواپیما را با قیمت مناسب خریداری کنند. به شما توصیه میکنیم به سایت سام سیر بروید و به راحتی برای خرید بلیط هواپیما به قسمت رزرو بلیط هواپیما بروید و بعد از انتخاب موارد پرواز و پرداخت الکتریکی به وسیله ی کارت های بانکی، بلیط هواپیما خود را رزو کنید.

لطفا برای مشاهده چارترهای لحظه آخری سام سیر تا 8% تخفیف خرید انلاین، بر روی لینک خرید بلیط هواپیما کلیک نمایید.

 کاربران می توانند بلیط هواپیمای خود را از ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی خریداری کنند. خرید بلیط برای پرواز خارجی از ایرلاین هایی مثل قطر ایرویز، بریتیش ایرویز، ترکیش ایرلاین، امارات، ایژین، آلیتالیا، مالزی ایرلاینز، ایران ایر، فلای دبی، ایرفلوت،  قشم ایر و ماهان به آسانی امکان پذیر است.
خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی در سایت سام سیر با صرف کمترین زمان و به آسانی در هر جا که هستید  برای خرید بلیط هواپیما سیستمی یا چارتری یا لحظه آخری تنها کافیست به اینترنت وصل شوید و از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی اتان وارد وب سایت سام سیر شوید.
 
در وب سایت سام سیر به آسانی این امکان را دارید که هزینه های بلیط هواپیما ها را برای پرواز خارجی یا پرواز داخلی مقایسه کنید و گزینه های گوناگون از ایرلاین‌های خارجی و داخلی را مشاهده کنید تا از بین موارد ذکر شده مناسب ترین  قیمت بلیط هواپیما را برگزینید. یکی دیگر از ویژگی های این سایت این است که شما می توانید با فیلتر کردن و مرتب‌سازی بلیط هواپیما ها طبق هزینه های پرواز خارجی به آسانی و در کمترین زمان مطلوب ترین پرواز خارجی ارزان را خریداری کنید.
دروب سایت سام سیر خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی برای آنتالیا، بلیط هواپیما برای دبی، بلیط تورنتو، بلیط هواپیما ونکوور، بلیط لندن، بلیط نیویورک، بلیط هواپیما مسکو، بلیط برلین، بلیط پرواز رم، بلیط  هواپیما دوسلدورف، بلیط هواپیما بانکوک، بلیط هواپیما واشینگتن، بلیط کوالالامپیور، بلیط هواپیما بانکوک، بلیط هواپیما واشینگتن و بلیط هواپیما با قیمت های مناسب برای تمامی شهرهای دنیا برای کابران فراهم شده.

خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی از داخل کشور های خارج از ایران نیز از طریق سایت سام سیر امکان پذیر است و پرداخت آن هم به صورت ریالی با کارت بانکی صورت میگرد. یعنی اگر شما مثلا د رترکیه هستید می خواهید با پرواز داخلی به دیگر شهر های آن کشور بروید می توانید خیلی راحت در قسمت رزو بلیط هواپیما در وب سایت سام سیر با مشخص کردن مبدا و مقصد بلیط هواپیما مورد نظر خود را خریداری کنید. در این وب سایت حتما نباید مبدا تهران یا ایران باشد.

ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما خارجی از سام سیر
1.    میتوانید خیلی راحت با کارت های بانکی عضو شتاب خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی برای پرواز خارجی یا پرواز داخلی انجام دهید.
2.    رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی به صورت آنی و دریافت آن در همان لحظه
3.     راحتی در جستجو پرواز خارجی یا پرواز داخلی از هر ایرلاینی
4.    راحتی در مقاسیه قیمت های بلیط هواپیما در ایرلاین های مختلف
5.    مرتب سازی و فیلتر کردن نتیجه های جستجو پرواز ها
6.    راحتی در خرید بلیط هواپیمای داخلی در کشور های دیگر
7.    راحتی در خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی برای تمای شهر های گردشگری مثل آنتالیا،استانبول، تفلیس، بالی و دبی و...

خرید بلیط خارجی
اگر می خواهید اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی برای پرواز داخلی و پرواز خارجی خود داشته باشید در این مقاله با ما به همراه باشید. برای خرید بلیط خارجی و سیستمی تفاوتی ندارد که آن را از دفترهای خدماتی تهیه کنید یا به سراغ شرکت های هواپیمایی و ... بروید. این بلیط هواپیما نرخ یکسانی در همه جا دارد و به وسیله ی خود شرکت هواپیمایی تعیین می گردد. یکی از مزیت هایی که این بلیط هواپیما در مقایسه با سایر بلیط های هواپیما در پرواز داخلی و خارجی دارد این است که قابل برگشت می باشد.
 اگر نتوانید به هر دلیلی سفرتان را آغاز کنید می توانید بلیط هواپیما خود را بازگردانید و در زمان دیگری اقدام به خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی کنید. این کار تنها با کسر مبلغی ناچیز صورت می گیرد و مابقی آن به حساب شخص واریز می گردد. این مقدار نیز توسط شرکت هواپیمایی تعیین می گردد.

خرید بلیط خارجی با کارت شتاب
شما با مراجعه به آژانس هواپیمایی سام سیر می توانید با کارت شتاب اقدام به خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی برای پرواز خارجی خود کنید. با خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی بدین صورت می توانید در مواقع حساس و هنگام کنسل کردن پولتان را پس بگیرید. شایان ذکر است که این پول به موقع و تنها با کسر مبلغی ناچیز طبق تعرفه ی شرکت های هواپیمایی به حساب شخص واریز می گردد. آژانس هواپیمایی سام سیر این فرصت را برای مسافران آماده کرده است که هنگامی که از پرواز داخلی و پرواز خارجی خود منصرف شدند بتوانند در کم ترین زمان بلیط هواپیما را بازگردانده و پول خود را پس بگیرند.

فروش بلیط خارجی
در هنگام فروش بلیط خارجی شما هم شاید متوجه تغییر قیمت بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت در پروازهای چارتر شده اید این بلیط ها در برخی پروازها ارزان تر از سایر بلیط ها نشان داده می شوند. این بلیط هواپیما ها برای شرکت های خدمات مسافرتی یا همان آژانس های مسافرتی می باشند که همه صندلی های پرواز را از پیش خریده اند و قیمت بلیط خارجی ارزان قیمت را براساس نرخ های خودشان قیمت گذاری می کنند.

پرواز چارتر چیست؟
پرواز چارتر در اکثر مواقع برای مسیرهای پرتردد و دارای ترافیک مثل تهران به مشهد و بالعکس کاربرد دارد. در واقع این پرواز به پروازی گفته می شود که شرکت های خدمات مسافرتی تمام یا بخشی از صندلی های هواپیما را اجاره می کنند. هنگام خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی هم در پرواز داخلی و هم پرواز خارجی به این موضوع دقت کنید. این صندلی ها هم به صورت جداگانه و هم تورهای گردشگری به فروش می رسد. اگر در نزدیکی زمان پرواز صندلی ها پر نشوند، قیمت بلیط هواپیما کاهش می یابد. این کاهش قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی به منظور پر شدن سریع تر صندلی ها انجام می گیرد. اگر صندلی ها خالی باقی بمانند شرکت اجاره کننده مسئول هزینه ی آن خواهد بود.

قیمت بلیط چارتر
اگر تا به حال برای خرید بلیط هواپیما داخلی یا خارجی اقدام کرده باشید متوجه خواهید شد که این قیمت ها دارای نوسان می باشد و متغیر است. این تغییرات به عوامل گوناگونی من جمله تقاضای مسافران،زمان سفر و ... دارد. زمانی که درخواست خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی برای پرواز داخلی و پرواز خارجی بیشتر است؛مانند تابستان و تعطیلات،به مراتب قیمت بلیط هواپیما نیز بیشتر خواهد بود.
 در پروازهای چارتر هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شوید، قیمت بلیط هواپیما در پرواز داخلی و خارجی کم تر خواهد بود. این بلیط در مقابل بلیط سیستمی قرار دارد و به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد. اگر به هر دلیلی از سفر خود پشیمان شوید نمی توانید بلیط هواپیما خود را بازگردانید و پول خودتان را پس بگیرید. از دیگر تفاوت ها می توان به ثابت بودن نرغ خرید بلیط هواپیما خارجی یا داخلی برای کودکان و بزرگسالان اشاره کرد.
منبع: خرید بلیط هواپیما داخلی