به روز شده در ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ ساعت ۱۶:۲۷
کد مطلب : ۱۸۴۵۸۰

ترامپ: عاملان تیراندازی‌ها، بیمار روانی هستند

گروه بین‌الملل: رئیس‌جمهوری آمریکا به دو تیراندازی مرگبار اخیر در این کشور پرداخت و اذعان کرد که "شاید باید کارهای بیشتری درباره رسیدگی به خشونت با استفاده از سلاح انجام شود."
ترامپ: عاملان تیراندازی‌ها، بیمار روانی هستند
دونالد ترامپ، به خبرنگاران گفت: به واقع کارهای زیادی درباره مساله رسیدگی به خشونت‌های مرتبط با سلاح صورت گرفته اما شاید باید کارهای بیشتری در این مورد انجام شود. او همچنین از بیماری روانی تیراندازان سخن گفت و اظهار داشت: البته بیماری روانی هم مطرح است. اگر به این دو مورد خوب دقت کنید بیماری روانی را پیدا می‌کنید. اینها افرادی هستند که از لحاظ فکری و روانی بطور جدی بیمار هستند. این اظهارات از سوی ترامپ پس از دو حمله مرگبار به فاصله ۱۳ ساعت در تگزاس و اوهایو مطرح شد.
اوایل روز یکشنبه، یک تیرانداز به سوی مردم در دیتون، اوهایو آتش گشود و باعث مرگ ۹ تن شد. فرد تیرانداز توسط افسران به ضرب گلوله کشته شد. چند ساعت قبل‌تر یعنی روز شنبه، یک تیرانداز هم در ال‌پاسو واقع در تگزاس در یک مرکز خرید به نام والمارت به سوی مردم تیراندازی کرد و باعث کشته شدن ۲۰ تن شد؛ تیرانداز ۲۱ ساله نژادپرست سفیدپوست در بازداشت به سر می‌برد. ترامپ در واکنش به این دو تیراندازی مرگبار در آمریکا گفت:‌ می‌خواهم بگویم این دو اتفاق غیرقابل باور هستند. ما عاشق مردم هستیم. انزجار و نفرت در کشور ما جایگاهی ندارند و ما می‌خواهیم مراقب آن باشیم. رئیس جمهوری آمریکا با قدردانی از عملکرد پلیس ادامه داد، این قتل‌عام‌ها ممکن بود بدتر از این باشد. باور نکردنی بود. این قتل‌عام وحشتناک بود اما می‌توانست بدتر از این هم باشد.
برچسب ها: دونالد ترامپ