به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۱
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۱۸۴۹۱

دهکردی: پاسخ تراکتورسازی را نمی‌دهم

گروه ورزشی: مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه مهاجم برزیلی این تیم در بازی با تراکتورسازی قصد بی احترامی نداشته است، گفت: فولاد و تراکتورسازی دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود و من صحبتی نمی‌کنم که فاصله این دو باشگاه بیشتر شود. ما به عنوان دو نماینده ایران در این رقابت ها باید یکدیگر را تقویت کنیم نه اینکه وارد مسائل حاشیه‌ای شویم.
دهکردی: پاسخ تراکتورسازی را نمی‌دهم
سیف‌الله دهکردی در خصوص صحبت‌های ادامه دار مدیران باشگاه تراکتورسازی و مسئولان فوتبال استان آذربایجان شرقی مبنی بر "زننده بودن شادی گل" لوسیانو پریرا مهاجم تیم فولاد اظهار داشت: ما قبلا از این نوع شادی گل را در همین لیگ برتر و از یکی از بازیکنان مطرح دیده بودیم که به معنای پدر شدن بازیکن است. وقتی هم بازیکن، این توپ را از زیر پیراهنش در می‌آورد و آنرا شوت می‌کند، یعنی آنرا به همسرش تقدیم می‌کند. وی افزود: ما نمی‌گوییم حرکت پریرا قشنگ بوده است. به هر حال بعضی‌ها برداشت درستی از این حرکت نداشته‌اند و نمی‌شود آنرا کاری کرد. متاسفانه ما همیشه در مورد بازیکنان خارجی به مسائلی اهمیت می‌دهیم که در فرهنگ‌مان متفاوت است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه پریرا قصد بی احترامی نداشته است، گفت: من برای مسئولان باشگاه تراکتورسازی احترام قائلم و دلمان نمی‌خواهد با این باشگاه وارد حاشیه شویم. دهکردی درباره اینکه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفته بود باشگاه فولاد خودش پریرا را اخراج کند، تصریح کرد: چون نمی‌خواهم این حاشیه‌ها ادامه یابد مجبورم که صحبت نکنم. دوست داشتم دوستان در باشگاه‌های دیگر سعی کنند روی کار خودشان تمرکز کنند. در هر صورت باشگاه‌های ایرانی هیچ فرقی با هم ندارند. ما باید همدیگر را تقویت کنیم. وی ادامه داد: ما باید طوری رفتار کنیم که فوتبالمان لطمه نخورد. به هر حال من صحبتی نمی‌کنم که فاصله‌مان با باشگاه‌های دیگر مثل تراکتورسازی بیشتر شود.
مرجع : مهر

yashar
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۱۷:۴۶
اون وقت همه ی ما به هم توهین کنیم بعد بگیم منظورمون بد نبود. خوب همسزش بارداره. مبارکه. حالا چرا بچشو شوت کرد به طرف تماشاگرا؟!!! (150691)
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۱۸:۴۳
چه حرفا؟ گفته پریرا رو اخراج کنین؟ آقا شما برو تیم خودت رو بچسب که تو هر مسابقه اش یه عده فرصت طلب به اسم طرفدارای تراکتور سازی دارن آب به آسیاب پانترک ها و تجزیه طلب ها آذربایجان میریزن هنوز که هنوز جلوی این کاراشون رو نگرفتی بعد بیا به دیگران درس بده و براش تعیین تکلیف کن.
از اقدام پریرا حمایت نمیکنم هر چند که بازی رو هم ندیدم ولی اگر شکایتی داری به فدراسیون بکن خودشون کمیته انظباطی دارن هرچند در هر صورت مجازاتش اخراج از لیگ و یا تیم نمیشه و نهایتا محرومیت و جریمه نقدیه (150735)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۱۹:۳۳
پاسخ خدا رو چی؟اونم نمیدی؟ (150811)
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۲۱:۴۸
چرا تراکتورسازی فکر می کند تافته جدا بافته است؟ (150908)
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۷/۲۹ ۰۰:۱۳
کی چنین فکری کرده با انصاف؟ (151023)
مهرزاد - اهواز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۷/۲۸ ۲۳:۵۰
سلام - به نظر من تیمهایی مثل تراکتورسازی و پرسپولیس اگه میخوان قهرمان بشن بایستی که مسؤولها و به خصوص سرمربّی هاشون بیخیال حاشیه های بیمورد بشن و خودشون و هواداراشونو کنترل کنند و بیشتر از این طعم های تلخ کسر امتیاز و جریمه و محرومیّت و .. را نصیب مجموعه ی تیم و شهر و استان و کشورشان ننمایند .. ! (151000)