به روز شده در ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۱۸۵۳۵۳

نبرد مربیان قرمز و آبی در هفته اول لیگ یک

گروه ورزشی: رقابت های لیگ دسته اول فوتبال در فصل 99-98 از روز شنبه با انجام 9 مسابقه آغاز می شود.
نبرد مربیان قرمز و آبی در هفته اول لیگ یک
برای اولین مرتبه در چند سال اخیر مسابقات لیگ دسته اول فوتبال زودتر از رقابت های لیگ برتر آغاز می شود. مسابقات این فصل دوباره با حضور 18 تیم آغاز خواهد شد و یکی دیگر از ویژگی های جالب رقابت های این فصل حضور داماش گیلانیان است. تیمی که امتیاز تیم کارون اروند را خرید و از لیگ دسته دوم به لیگ یک صعود کرد.شاید یکی از جذاب ترین مسابقات را همین داماش گیلانیان مقابل رایکا بابل انجام بدهد. رایکا هم با خرید امتیاز خونه به خونه در شهر بابل و استان مازندران باقی ماند. اکنون تقابل این دو تیم تازه وارد در هفته نخست دیدنی خواهد بود.ملوان بندر انزلی هم که با علی لطیفی خود را برای لیگ آماده کرده بعید است در روزهای نخست لیگ شرایط مناسبی داشته باشد این تیم محبوب در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سرخپوشان پاکدشت برود. به نظر می رسد ملوان روز سختی را در این هفته داشته باشد.
نیروی زمینی و خوشه طلایی ساوه نیز تقابل دو تیم لیگ دسته دومی است که به تازگی به لیگ یک صعود کرده اند. تقابل امیدرضا روانخواه سرمربی استقلال نیروی زمینی با محسن عاشوری هافبک قدیمی و اسبق پرسپولیس دیدنی است. این نبرد مربیان قرمز و آبی در هفته اول لیگ می تواند جذاب شود.
مس کرمان هم در شیراز میهمان تیم قشقایی است. دیگر تیم کرمانی در شهر رشت به مصاف تیم سپیدرود خواهد رفت سپیدرودی که فصل گذشته لیگ برتری بود.

آرمان گهرسیرجان هم که به تازگی به لیگ یک صعود کرده میزبان تیم گل ریحان البرز است. به هر حال اهالی فوتبال شنبه را با لیگ یک آغاز خواهند کرد و همه امیدوارند که لیگ دسته اول در این فصل نسبت به فصول گذشته حواشی کمتری داشته باشد.اسامی داوران و برنامه مسابقات هفته اول به شرح زیر است:
شنبه ۲۶ مرداد ۹۸
سپیدرود رشت- مس رفسنجان - ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل رشت گیلان
محمدرضا اکبریان – یعقوب حجتی – علی رعیت – عنایت قوچ کانلو
ناظر: نادر جعفری
سرخپوشان پاکدشت- ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه تختی تهران
احمد محمدی – حمید سبحانی – مهدی شفیعی – مسعود حقیقی
ناظر: امیربهرام حسینی نقوی
رایکای بابل – داماش گیلانیان- - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه هفتم تیربابل مازندران
مهدی سیدعلی – وحید سیفی – مجید سربندی – وحید صالحی
ناظر: حسین نجاتی
قشقایی شیراز- مس کرمان - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه حافظیه شیراز
عبدالنبی پورخلف – ولی کاووسی – رحیم حاجی پور – محمدعلی صلاحی
ناظر: احمد صالحی
آرمان گهرسیرجان- گل ریحان البرز- ساعت ۱۸ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
رضا تارخ – حامد صفایی – سعید زیبا – ایمان کهیش
ناظر: ابوطالب طاهریان
نیروی زمینی تهران-خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۸ - ورزشگاه غدیر تهران
وحید کیهانی – امید افخمی – بهمن عبداللهی – پیام ساری اصلانی
ناظر: رضا عبدوس
آلومینیوم اراک-فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه امام خمینی اراک مرکزی
حسین زمانی – محمدعلی پورمتقی - رحیم حاجیلو – مهدی اجاقی
ناظر: حبیب الله شیرازی
شهرداری تبریز- نود ارومیه - ساعت ۱۸ - ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
ابوالفضل دوستی – علیرضا طاهرخانی – مجتبی قاسمی – مرتضی عابدی
ناظر: مهرداد ذهبی
استقلال خوزستان- بادران تهران- - ساعت ۱۹:۳۰ - ورزشگاه غدیر اهواز خوزستان
امیر ایار – صادق رستمی – سجاد نجفی نژاد – سجاد یاری
ناظر: عبدالرسول استادزاده
مرجع : فارس
برچسب ها: لیگ یک فوتبال