کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نصرتی: برگ برنده تراکتور، دنیزلی است

میزان , 7 شهريور 1398 ساعت 14:50

گروه ورزشی: محمد نصرتی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به واسطه سه قهرمانی متوالی توقعات از تیم پرسپولیس بالا است، اما امیدوارم انصاری‌فرد بتواند از عهده این مسئولیت سنگینی که بر عهده او قرار داده شده بربیاید.


محمد نصرتی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی را برای هر دو تیم پیش‌بینی می‌کنم، چون این دو تیم هنوز به شرایط لازم نرسیده‌اند و کنار آن هم سرمربیان‌شان تغییر یافته و برای آشنا شدن با تفکرات کادرفنی به چند هفته زمان نیاز دارند، اما تراکتور به واسطه میزبانی از شرایط بهتری برخوردار است. با توجه به نفراتی که دو تیم در نقل و انتقالات جذب کرده‌اند، پیش‌بینی می‌کنم بازی جذاب شود. در نهایت امیدوارم بازی به دور از هر گونه حاشیه‌ای و به بهترین نحو ممکن برگزار شود.وی ادامه داد: هر دو تیم مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم هستند و به همین دلیل حساسیت بازی زیاد است. هر تیمی که برنده شود قطعا گام موثرتری برای موفقیت در بازی‌های ادامه فصل خواهد برداشت. البته تازه در هفته دوم قرار داریم و نمی‌توان از الان قهرمان لیگ را پیش‌بینی کرد. برگ برنده تراکتور در این دیدار می‌تواند حضور مصطفی دنیزلی روی نیمکت تیم تراکتور باشد، آن هم با توجه به شناختی که از فوتبال ایران دارد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در خصوص انتخاب انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه گفت: ابتدا به انصاری‌فرد تبریک بگویم. امیدوارم کسانی که خاک این فوتبال را خورده‌اند به حقشان در این فوتبال برسند. به نظرم کسانی که از جنس فوتبال نیستند کار سختی برای موفقیت در تیم‌هایشان دارند و برعکس آنهایی که از جنس فوتبال هستند رویکرد و اثرگذاری بهتری برای تیم‌هایشان خواهند داشت. قطعا به واسطه سه قهرمانی متوالی توقعات از تیم پرسپولیس بالا است، اما امیدوارم انصاری‌فرد بتواند از عهده این مسئولیت سنگینی که بر عهده او قرار داده شده بربیاید.


کد مطلب: 186423

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/186423/نصرتی-برگ-برنده-تراکتور-دنیزلی

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir