به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۱۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ساعت ۱۱:۰۵
کد مطلب : ۱۸۹۸۰۸

اعلام ساعت بازی امید ایران - استرالیا

گروه ورزشی: تیم امید که برای انجام دیدار تدارکاتی با تیم امید استرالیا به دوحه سفر کرده است دوشنبه بازی خود در برابر این تیم را برگزار خواهد کرد.
اعلام ساعت بازی امید ایران - استرالیا
این بازی دوشنبه ساعت ۱۸:۱۵ به وقت دوحه در استادیوم باشگاه الدحیل برگزار می‌شود. تیم استرالیا چند روز زودتر از ایران وارد دوحه شده است و تنها بازی‌ای که در این شهر انجام خواهد داد در برابر ایران خواهد بود. جالب اینکه هدایت تیم امید استرالیا را مربی بزرگسالان این کشور برعهده دارد.تیم امید دراولین بازی دوستانه خود با هدایت حمید استیلی در برابر شهر خودرو به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت و این دیدار دومین باری خواهد بود که این مربی به عنوان سرمربی تیم امید ایران روی نیمکت خواهد نشست.

آخرین خبر درباره تیم امید اینکه یونس دلفی دیروز به همراه امید‌ها تمرین نکرد. او اگر امروز هم به همراه تیم تمرین نکند بازی با استرالیا را از دست خواهد داد.در تمرینات شب گذشته امید‌ها حمید استیلی بر سازماندهی در دفاع تیمی و هم چنین انتقال سریع توپ از حمله به دفاع تاکید ویژه‌ای داشت. نکته جالب اینکه احتمالا دانیل ارزانی در این بازی در ترکیب تیم استرالیا به میدان خواهد آمد.
مرجع : ورزش سه