به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ساعت ۱۷:۱۱
کد مطلب : ۱۹۰۰۶۷

«پناه آخر» جایگزین «ترور خاموش» می‌شود

گروه فرهنگ و هنر: با اتمام پخش سریال «ترور خاموش»، شبکه یک سیما همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) مینی‌سریال «پناه آخر» را از شنبه (۲۷ مهر) روی آنتن می‌برد.
«پناه آخر» جایگزین «ترور خاموش» می‌شود
«ترور خاموش» سریالی ۳۰ قسمتی است که چهارشنبه (۲۴ مهرماه) با پخش آخرین قسمت، به سرانجام خواهد رسید. پنجشنبه (۲۵ مهرماه) خلاصه قسمت ۲۵ تا ۳۰ پخش می‌شود و قرار است جمعه (۲۶ مهر ماه)، پشت صحنه این سریال روی آنتن برود.با اتمام پخش سریال «ترور خاموش»، از شنبه (۲۷ مهر ماه) و همزمان با سالروز اربعین حسینی(ع) مینی‌سریال «پناه آخر» به تهیه‌کنندگی داود شاه بابایی از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود. داستان سریال، روز اربعین و از یک تکیه روایت می‌شود؛ چالش‌هایی را میان دو برادر به تصویر می‌کشد. ایجاد چالش میان برادر بزرگتر با برادر کوچک خود باعث مهاجرت او از ایران می‌شود؛ حال فرزندش برای پیگیری ماجرایی به ایران بازمی‌گردد.

فیلم‌نامه این سریال را صادق خوشحال نوشته و داریوش یاری کارگردانی را به عهده دارد.بیژن امکانیان، کاوه خداشناس، عباس غزالی، افسر اسدی، امین زندگانی، حدیث میرامینی، سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه از بازیگران این سریال ۱۰ قسمتی هستند.سریال «پناه آخر» از شنبه هر شب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. ساعت ۱ و ۳۰ ، ۹ و ۳۰ و ۱۵ این مجموعه بازپخش می‌شود.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: سریال