به روز شده در ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۱۹۱۲۶۰

انصاری‌فرد: کالدرون نمره خوبی گرفته است

گروه ورزشی: مدیرعامل پرسپولیس پس از سیزدهمین جلسه کارشناسی و تصمیم‌گیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: سلطانی‌فر دو باشگاه را مکلف به پیگیری مستمر روزانه برای واگذاری دو باشگاه کرده است.
انصاری‌فرد: کالدرون نمره خوبی گرفته است
محمد حسن انصاری‌فرد پس از پایان جلسه پیش از ظهر امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: سلطانی‌فر بسیار مصر هستند تا آخر اسفندماه امسال این واگذاری اتفاق بیفتد و ما از عزم و اراده وزیر ورزش برای واگذاری استقلال پرسپولیس بسیار خوشحالیم.مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان قول هرگونه همکاری در مواردی که در روند واگذاری به این وزارتخانه مربوط است را به دو باشگاه دادند و ما را هم مکلف کردند که با جلسات و پیگیری‌های روزانه موارد مربوط به خودمان را انجام دهیم که امیدواریم با این جدیت تا پایان سال شاهد واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی باشیم.او افزود: یکی از مهم‌ترین موارد برای واگذاری این است که تراز مالی دو باشگاه مثبت باشد. مهم‌ترین کاری که آقای وزیر هم دستور آن را به بخش حقوقی وزارت ورزش دادند این بود که سند ورزشگاه درفشی‌فر برای پرسپولیس و ورزشگاه مرغوب کار برای استقلال زده شود.

وی ادامه داد:  وقتی دارایی‌ها افزایش پیدا کند طبیعی است که تراز بالا می‌رود. از طرفی یک سری وظایف مهم از جمله تنظیم ترازنامه مالی هم به عهده ما است که باید هرچه سریعتر رفع کنیم.انصاری فرد درباره وضعیت کنونی باشگاه پرسپولیس گفت: می‌توانیم نمره خوبی به آقای کالدرون بدهیم چون هنوز در کورس رقابت هستیم و اگر پنالتی ما با ماشین سازی گل می‌شد الان دوم جدول بودیم. تا نیم فصل امکان جابه‌جایی بازیکنان را نداریم اما برای نیم فصل دوم مهاجمانی را شناسایی کردیم که با تشخیص کالدرون بهترین آن‌ها را استخدام کنیم.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: گابریل کالدرون