به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۲
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ ساعت ۱۹:۱۰
کد مطلب : ۱۹۲۷۴۶

بدون مدرک زبان در کانادا تحصیل کنید

گروه علمی: اگرچه برای ورود مستقیم به دوره‌های همه دانشگاه‌های کانادایی نمره ۶.۵ آکادمیک آیلتس و یا معادل آن در آزمون‌های دیگر لازم است، اما روش‌هایی نیز در این میان وجود دارد که بتوان بدون مدرک زبان و یا با مدرک زبان پایین‌تر از نمره مورد نظر، بصورت مشروط برای تحصیل در این کشور و گرفتن ویزای کانادا اقدام کرد. مقصود از مشروط این است که دانشجو می‌تواند در دوره آکادمیک دانشگاه پذیرفته شود اما به شرط آنکه نمره یا سطح زبان مورد نظر را برای ورود به دوره‌ها داشته باشد. اگر شما نیز پس از خرید بلیط هواپیما و سفر به این کشور به دنبال راهی برای دریافت ویزا کانادا هستید این مقاله را بخوبی مطالعه کنید.
بدون مدرک زبان در کانادا تحصیل کنید
وضعیت اقامت
اگر قصد اخذ ویزای کانادا را دارید باید بدانید که افرادی که متقاضی تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان هستند این شانس را دارند که امتیاز اقامت کانادا را دریافت کنند. بدین ترتیب امکان اخذ ویزا کانادا و اقامت کانادا برای شخص اصلی و همسر و فرزندانش بسیار بالا بوده و نکته مهم‌تر اینکه همسر شخص متقاضی اجازه دارد تا بصورت فول تایم در کانادا کار کند. در نتیجه پس از شروع کار می‌تواند پروسه اخذ اقامت کانادا را آغاز کرده و نهایتا به اقامت کانادا دست یابد.
 
دوره‌های زبان
افرادی که تصمیم دارند برای اخذ ویزا کانادا و تحصیل در این کشور بدون مدرک زبان اقدام کنند، می‌توانند در دوره‌های زبان و کالج‌ها جهت توسعه مهارت‌های زبان خود شرکت کنند و برای تحصیل در رشته مورد نظر خود، مدرک زبان مورد نیاز خود را بدست آورند، در نتیجه هنگام مطالبه دانشگاه می‌توانند مدرک زبان خود را ارائه دهند. مدت زمان گذراندن این کلاس‌ها طبق گفته انجمن، تماما به مهارت‌های شما بستگی دارد و اگر از سطح خوبی برخوردار باشید ممکن است تنها دو هفته به طول انجامد. اما اگر از مهارت خاصی برای اخذ ویزای کانادا برخوردار نیستید نگران نباشید و خود را بدست برنامه جامعی که انجمن، جهت پیشرفت سطح زبان شما ترتیب داده است، بسپارید.
 
مقطع کارشناسی
متقاضی ویزا کانادا که قصد ورود به مقطع کارشناسی بدون مدرک زبان را دارد باید به این نکته توجه کند که مدرک زبان مورد نیاز برای ورود به این مقطع به دانشگاه مورد نظر شما بستگی دارد. دانشگاه‌های دارای رنک بالا معمولا نمره زبان حداقلی برای ورود مشخص می‌کنند. اما از طرفی دیگر بیشتر دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی با ارائه نامه پذیرش مشروط این امکان را به دانشجو می‌دهند که پیش از ورود به دوره آکادمیک در دوره‌های زبان دانشگاه شرکت کند.
آشنایی با نکاتی که رعایت آنها در موفقیت آژانس هواپیمایی تاثیر چشم گیری دارد

داشتن تخصص
امروزه بدلیل امکان دسترسی عموم به اینترنت و وجود اطلاعات زیاد در مورد مسایل مختلف مشتریان با مقصدهایی که برای سفر خود انتخاب کرده اند تا حدود زیادی آشنا هستند پس تنها زمانی به آژانس هواپیمایی  مراجعه می کنند که سوالی تخصصی داشته باشند یا بخواهند بلیط هواپیما تهیه کنند.سفارشی سازی
بسیاری از آژانس های هواپیمایی خدمات خود را همه خدمات خود از جمله فروش بلیط هواپیما را بصورت آنلاین ارائه می کنند. هر چند این موضوع می تواند باعث سهولت دسترسی به این خدمات شود اما در کنار می توانید با استفاده از تلفن و ملاقات حضوری خود را از دیگر آژانس هواپیمایی متمایز کنید.

تهیه فهرستی از تجارب فردی و منحصر بفرد
فروش تجربه را می توان مهم ترین کاری دانست که یک آژانس هواپیمایی در کنار فروش دیگر محصولات خود از جمله فروش بلیط هواپیما انجام می دهد دانست. هر چه بتوان به مشتریان تجربه های دست اول و خاص تری ارائه دهید توانسته اید ارزش بیشتری را ایجاد کنید. تفاوت شما با دیگر آژانس هواپیمایی نحوه ارائه این تجارب و میزان منحصر بفرد بودن آنها است.

شناخت جایگاه خود
گاهی پیش می آید که مسافران در مورد جایگاهتان و تمایزهای شما با دیگر آژانس های هواپیمایی سوالاتی از شما می پرسند. داشتن پاسخ هایی مطمئن و واقعی در مورد تخصص هایی که شما دارید و همچنین خدماتی که تنها توسط شما ارائه می شود یا صحبت از میزان کیفیت خدمات ارائه شده می تواند به ایجاد یک ذهنیت مثبت در مورد شما و خدماتی که ارائه می کنید در مسافر کمک شایانی کند.
در نتیجه با شناخت کامل از میزان تخصص و کیفیت خدماتی که به مسافران ارائه می کنید می توانید در صورت مواجه شدن با اینگونه سوالات با آگاهی کامل و بصورت جامع به تمامی سوالات مسافران پاسخ دهید و جایگاهی مناسب و درست که در آن قرار دارید در ذهن مسافر ان بسازید تا با خیالی آسوده شما را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.
 

مقطع ارشد «دوره محور»
به عنوان متقاضی ویزای کانادا که برای خرید بلیط هواپیما و سفر به این کشور لحظه‌شماری می‌کند، باید بدانید که تقریبا بیشتر دانشگاه‌های کانادا در مقطع ارشد،‌پذیرش مشروط به زبان را ارائه نمی‌کنند. اما خوشبختانه این موضوع که برخی از دانشگاه‌های دولتی و خصوصی برای صدور چنین پذیرش‌هایی اقدام کرده‌اند، برای بسیاری از متقاضیان ویزا کانادا خبر خوبی است.
 
مقطع ارشد «تز محور»
برای آنکه موفق به اخذ پذیرش‌های تز محور شوید باید حتما مدرک زبان حداقل دانشگاه را داشته باشید. بنابراین بدون داشتن مدرک زبان مورد نظر دانشگاه، جهت دریافت ویزای کانادا و خرید بلیط هواپیما اقدام نکنید، زیرا در این صورت در هیچ دانشگاهی پذیرش تحصیلی نخواهید داشت.
 
مقطع دکتری
برای پذیرش دکتری نیز نیاز به مدرک زبان حداقل دانشگاه دارید و بدون در دست داشتن این مدرک نمی‌توانید در مقطع دکتری و در دانشگاه مورد نظر خود پذیرش تحصیلی داشته باشید. پس برای خرید بلیط هواپیما عجله نکنید تا در ادامه مسیر دچار مشکل نشوید.
 
با توجه به موارد گفته شده تحصیل در کانادا بویژه تحصیل بدون نیاز به مدرک زبان فرصت بسیار مناسبی برای تامین آینده شغلی خود و فرزندانتان است. در نتیجه می‌توانید براحتی از طریق موسسه‌های معتبر برای پذیرش در دانشگاه‌های کانادا اقدام کنید و با خرید بلیط هواپیما و سفر به این کشور تحصیلات خود را آغاز کنید.
منبع: ویزای کانادا