به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب : ۱۹۳۰۵۸
جلیلی آمده بود شرایط کشور چه فرقی با الان می‌کرد؟

دیگر نباید به انتخاب بین «بد و بدتر» تن داد

گروه سیاسی: یک فعال سیاسی گفت: جریان اصلاحات باید اعلام کند مثل سال‌های 92 و 96 تصمیم نمی‌گیرد و اگر شرایط اجازه داد با چهره‌ای اصلاح‌طلب می‌آید و دیگر به سیاست «انتخاب بین بد و بدتر» تن نمی‌دهد.
دیگر نباید به انتخاب بین «بد و بدتر» تن داد
عبدالله‌ ناصری در ادامه نقدهایی که از اصلاح‌طبان دارد با گفتن اینکه «آقای خاتمی به دلیل اشتباه‌های اصلاح‌طلبان دقیقاً مثل مرحوم هاشمی به همان میزان که محبوبیت بالایی دارند، از جانب گروهی از مردم نقدهایی جدی‌ای را متوجه خود می‌بیند» اذعان کرد که اصلاحات باید در رویه فعلی خود تغییرهای جدی ایجاد کند. وی در همین راستا توضیح داد: مردم حتی می‌گویند اصلاح‌طلبان در سال 96 سرشان را کلاه گذاشته‌اند و خودشان راحت هستند و مثل ما درگیر مطب دکتر و... نیستند. در چنین شرایطی بخش گسترده‌ای از جامعه خاتمی را چهره‌ای می‌دانند که می‌خواهد در قدرت باشد و فقط از امثال احمدی‌نژاد و روحانی سالم‌تر است.
 
عضو سابق شورای‌ عالی اصلاحات افزود: شرح این شرایط مؤید این قضیه است که آقای خاتمی با مردم درباره انتخابات اتمام حجت کند و بگوید، ما نمی‌توانیم در غیاب چهره‌های ردصلاحیت‌شده‌مان با اسامی‌ای ناشناس و غیرقابل اعتماد بیاییم تا از این طریق امثال تاج‌زاده و محمود صادقی و... هزینه‌های کارهای آنچنانی آنها را ندهند. دقیقاً به همین دلیل است که «شرکت بی قید و شرط در انتخابات» را کنشی منطقی نمی‌دانم.
 
او ادامه داد: اگر هم آقایان با من به دلیل موضع‌گیری‌هایم مشکل دارند، دیگر در جلسات شرکت نمی‌کنم و حتی مشاور آقای خاتمی هم نخواهم بود تا بتوانم به عنوان یک کنشگر سیاسی حرف‌هایم را بزنم. اعتراض من این است که آقای خاتمی چرا باید تاوان ندانم‌کاری و نامردی بعضی از آقایانی را بدهد که ذره‌ای با رفتار و کنش سیاسی آشنایی ندارند؟ الان فرزندان، داماد و فامیل من از من سوال می‌کنند چه خبر است؟ در واقع من آدم معامله‌گری نیستم که بخواهم تحت‌ هر شرایطی فعالیت کنم.
 
عبدالله‌ ناصری در پایان گفت‌: به نظر من جریان اصلاحات باید اعلام کند مثل سال‌‌های 92 و 96 تصمیم نمی‌گیرد و اگر شرایط اجازه داد، با چهره‌ای اصلاح‌طلب می‌آید و دیگر به سیاست «انتخاب بین بد و بدتر» تن نمی‌دهد. مردم از ما می‌پرسند در سال 92 اگر آقای‌ جلیلی آمده بود شرایط کشور چه فرقی با الان می‌کرد و برجام که مایه مباهات دولت است، چه مشکلی را حل کرد و در زندگی ما چه تغییری به وجود آمد.
برچسب ها: عبدالله‌ ناصری

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۶:۵۶
هواداران اصول‌گراها در مورد شما اصلاح‌طلبان میگویند در دوره ۴۱ ساله انقلاب ۳۳ سال امور کشور در دست شما بوده. هرجا موفقیتی بوده به خودتان نسبت می‌دهید. هرجا گندی بالا می‌آید، دیگران را مقصر می‌شمارید.
با این حرفهای شما، بنده بیطرف هم کم کم دارم حرف آنها را باور می‌کنم. (364987)
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۱۸:۲۶
آقا بد وبدتر نبود حضرت جهانگيري افاضه فرمودند بين راه و بي راه است اين چه راهي بود كه چه بلا به سر مردم آورد اي كاش اين را را انتخاب نمي كرديم حضرت جهانگيري (364990)
ناشناس
United Kingdom
۱۳۹۸/۰۹/۱۰ ۲۰:۱۹
مگر چیزی به غیر از بد و بدتر پیش روی مردم قرار میگیرد؟؟
تازه شاید این بار خواسته باشد بین" بدتر و بد از بدتر " انتخاب کنیم ! (364998)
هفشجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ۱۲:۵۱
بهار عزیزازشمامی خواهم پیگیرخونهای به ناحق ریخته جوان هایمان باشید هیچ دشمنی با مانمی توانست اینکاررا بکندصدهاخانواده به عزای عزیزان خود نشسته اندولی این دوستان همچنان دنبال سهم ازسفره هستندلعنت برقدرت طلبی (365020)