به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۱۹۳۱۹۷

مهاجرت‌به‌استرالیا‌از‌طریق‌ویزای‌سرمایه‌گذاری‌استرالیا

گروه جامعه: مهاجرت به استرالیا می‌تواند از روش‌های مختلفی صورت بگیرد. شرایط شما تعیین کننده روش انتخابی توسط شماست، این به این معنا است که افرادی با شرایط مالی مناسب می‌توانند برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا اقدام کنند و یا افرادی با تخصص بالا می‌توانند برای ویزای کار استرالیا در فیلد انتخابی خود اقدام کنند. ما در این بخش می‌خواهیم به بررسی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا بپردازیم. اقتصاد قوی و با ثبات استرالیا این کشور را به عضو ثابت لیست اولین مقاصد سرمایه گذاران خارجی تبدیل کرده است.
مهاجرت‌به‌استرالیا‌از‌طریق‌ویزای‌سرمایه‌گذاری‌استرالیا
از این رو افراد بسیاری بخصوص پزشکان و صاحبان مشاغل این مسیر را برای مهاجرت به استرالیا را انتخاب می‌کنند. اما چرا واقعا سرمایه گذاری در استرالیا و انتخاب این روش برای مهاجرت این روزها پرتقاضا شده است.
( مهاجرت به استرالیا )
 
علت انتخاب ویزای سرمایه گذاری استرالیا
تقریبا می‌توان گفت راحت ترین مسیر اخذ ویزای استرالیا و اقامت استرالیا انتخاب روش سرمایه گذاری در استرالیا می‌باشد. اما این موضوع باید دلایلی را داشته باشد که این حجم از متقاضیان آن را انتخاب می‌کنند. استرالیا سالهاست که رشد اقتصادی مثبت را به خود اختصاص داده است و از این حیث رکورد دار است چرا که 27 سال پیاپی رشد اقتصادی مثبت را برای خود ثبت کرده است.
پیش‌بینی می‌شود این کشور تا پنج سال آینده در تولید ناخالص ملی خود ۲/۹ درصد رشد خواهد داشت که این رقم رشد میان اقتصادهای اصلی جهان، بالاترین درصد به شمار می‌رود.
ثبات بالای سیاسی و دارا بودن شاخص‌های بالای شفافیت دولتی یکی دیگر از ویژگی‌های استرالیاست.
قرارگیری در موقعیت مهم ژئوپلتیکی، نقش مهمی در حمل‌و‌نقل و ترانسفر کالا در تجارت جهانی به استرالیا داده است. بندر سیدنی، به‌عنوان بزرگترین و مهم‌ترین بندر تجاری استرالیا، هر روز پذیرای هزاران کشتی برای صادرات مجدد و عبور و مرور به قاره‌های مختلف دنیاست.
این کشور دارای تعدادی زیادی نیروی متخصص و ماهر می‌باشد که می‌توانند به شما در پیشبرد کسب و کار و بیزینس کمک کنند.
 
انواع ویزای سرمایه گذاری استرالیا
دولت استرالیا حمایت‌های فراوانی را از سرمایه گذاران و کارآفرینان می‌کند بخصوص اگر این سرمایه گذار خارجی باشد. در این مورد دولت استرالیا ویزاهای متنوعی را ارائه کرده است که در میان آنها هم اقامت موقت وجود دارد و هم دائم اما اینکه شما کدام یک را انتخاب کنید بستگی کامل دارد به شرایط شما به خصوص میزان دارایی و سرمایه گذاری شما در استرالیا، در ادامه این موضوع را برای شما بیشتر توضیح می‌دهیم. در ایران سه ویزای 188 استرالیا ، ویزای 888 استرالیا و همچنین ویزای 132 استرالیا بیشترین درخواست را درمیان ایرانیا دارد و نسبت به دیگر موارد شرایط بهتری دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای سرمایه گذاری استرالیا وارد لینک رو به رو شوید.( ویزای سرمایه گذاری استرالیا )


 
ویزای 188 استرالیا | ویزای کارآفرینی و سرمایه گذاری استرالیا 188
ویزای 188 استرالیا یک ویزای موقت استرالیا است که به شما این اجازه را می‌دهد تا در استرالیا به مدت 4 سال در استرالیا به کار و زندگی بپردازد. ویزای 188 استرالیا هرچند که موقت می‌باشد اما بیشترین درخواست را درمیان ایرانیان دارد.
این ویزا در پنج شاخه ارائه می‌شود :
•    نوآوری تجاری
•    سرمایه گذاری
•    سرمایه گذاری خاص
•    کارآفرینی
•    سرمایه گذاری پرمیوم
این شاخه‌های ویزای 188 در میزان و حجم سرمایه گذاری با هم تفاوت دار ولی در کل تمامی آنها موقت می‌باشند.

شرایط ویزای 188 استرالیا
شما برای اخذ ویزای 188 استرالیا به مانند دیگر ویزاهای استرالیا نیازمند داشتن یکسری شرایط اولیه هستید تا نشان دهید که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا شرایط اولیه را دارید. با ما همراه باشید :
•    اولین شرط سن شما می‌باشد به این صورت که برای ویزای کارآفرینی و ویزای سرمایه گذاری معمولی باید سن‌تان کمتر از ۵۵ سال باشد اما در حال حاضر برخی ایالت‌های استرالیا در موارد زیادی افراد بالای ۵۵ سال را نیز قبول می‌کنند.
•    شرط بعدی میزای دارایی شما می‌باشد برای ویزای کارآفرینی دارایی‌های خالص‌تان باید حداقل ۸۰۰ هزار دلار استرالیا باشد. این سرمایه شامل اموال منقول و غیر منقول از قبیل زمین، خانه، پول، ماشین و اموال مشابه است. برای ویزای سرمایه گذاری معمولی، دارایی خالص شما قبل از اینکه برای درخواست ویزا دعوت شوید، باید حداقل ۲.۲۵ میلیون دلار استرالیا باشد. این دارایی‌ها باید از راه قانونی کسب شده و قابل انتقال به استرالیا باشد.
•    گردش مالی شما باید 500 هزار دلار باشد در مدت زمان 2 سال از 4 سال اخیر.
•    این‌ها شرایط اصلی می‌باشد که شما براساس میزان آن‌ها به همراه سطح زبان انگلیسی باید به امتیاز حداقل 65 برسید.

مزایای ویزای 188 استرالیا
همین مزایای ویزای سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 188 می‌باشد که باعث شده است تا متقاضیان زیادی آن را درخواست دهند.
•    به شما اجازه میدهد بیزینس و کسب و کار جدید ارائه دهید.
•    شما می‌توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید.
•    کسب و کار و بیزینس خود را توسعه دهید.
•    می توانید تا زمان اتبار ویزای خود به این کشور رفت و آمد داشته باشید.
•    اعضای خانواده‌تان را همراه خود به استرالیا بیاورید.
•    با داشتن ویزای ۱۸۸ استرالیا می‌توانید برای ویزای اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ اقدام کنید. ویزای 888 استرالیا | ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888 با اقامت دائم
ویزای 888 استرالیا یک ویزای دائمی در استرالیا می‌باشد که به متقاضیان این اجازه را می‌دهد تا در استرالیا بدون مشکل به سرمایه گذاری خود ادامه دهند. ویزای 888 استرالیا تکمیل کننده ویزای 188 می‌باشد. دارندگان ویزای 188 می‌توانند با کسب شرایط لازم قبل از اتمام اعتبار ویزای خود برای ویزای 888 استرالیا درخواست دهند.
شرایط ویزای 888 استرالیا
•    شما باید در دوسال قبل از اقدام برای اسن ویزا حداقل یک سال در استرالیا اقامت داشته باشید.
•    شما در کسب و کار خود باید حداقل یکی از شروط زیر را داشته باشید:
اگر گردش مالی کسب‌وکار کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
اگر گردش مالی کسب‌وکار بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل  ۳۰ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.

•    شما باید با ارائه مدارکی اثبات کنید در کسب و کار خود مدیریت داشته اید.
•    گردش مالی بیزینس شما در یک سال قبل از درخواست باید حداقل 300000 دلار استرالیا باشد.
این‌ها شرایط اصلی برای این ویزای می‌باشد که بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر با سلکت ویزا در تماس باشید.

مزایای ویزای سرمایه گذاری استرالیا 888
•    اقامت دائم استرالیا
•    تحصیل در استرالیا
•    کار در استرالیا
•    شما می‌توانید خانواده خود را به استرالیا بیاورید
•    رفت و آمد به استرالیا به مدت 5 سال
•    ثبت نام در برنامه بهداشت عمومی استرالیا، Medicare
•    در صورت کسب شرایط لازم می‌توانید برای اخذ شهروندی استرالیا اقدام کنید.

ویزای 132 استرالیا | اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری در استرالیا
ویزای 132 استرالیا یک ویزای دائمی می‌باشد برای افرادی که قصد سرمایه گذاری‌های بزرگ را دارند. شما باید در این ویزای حداقل مبلغ یک ونیم میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری کنید. شما می‌توانید از دو طریق برای ویزای 132 استرالیا اقدام کنید.
1)    مسیر سرمایه گذاری مشارکتی
فرد متقاضی در این نوع سرمایه‌گذاری، می‌بایستی با جلب موافقت سرمایه‌گذاری، مشارکتی از یکی از انستیتوهای انجمن سرمایه استرالیا (AVCAL) برای راه اندازی و یا ارائه محصول تجاری خود که منتج از ایده و یا کسب‌و‌کار با ارزش وی می‌باشد را کسب کرده و به میزان یک میلیون دلار استرالیا در این پروژه سرمایه‌گذاری نماید.
2)    مسیر سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کار
عمده متقاضیان اخذ ویزای اقامت دائم سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری و با اتکاء به تاریخچه کسب‌و‌کار خود اقدام به اخذ این ویزا می‌نمایند.

شرایط ویزای ۱۳۲ استرالیا
•    سن شما شرط اول می‌باشد که باید کمتر از 55 سال باشد.
•    ارزش دارایی شما به همراه همسرتان باید یک ونیم میلیون دلار باشد.
•    شما باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد و مدارکی مبنی بر مدیریت و فعالیت کارآمد در این کسب‌وکار نیز باید ارائه شود.
اگر درآمد کسب‌وکار کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
اگر درآمد کسب‌وکار بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل  ۳۰ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
مالکیت حداقل ۱۰ درصد از یک شرکت با سهامی عام را داشته باشید.
•    گردش مالی بیزینس شما باید حداقل 3 میلیون دلار باشد در دو سال از چهار سال اخیر داشته باشد.

بهترین نوع ویزای سرمایه گذاری استرالیا از زبان سلکت ویزا
همان طور که در بالا اشاره کردیم استرالیا یک کشور ایده آل برای سرمایه گذاری می‌باشد، به همین منظور مهم این است که شما بتوانید اقامت استرالیا را از این طریق اخذ کنید. اما پیشنهاد ما در این زمینه، این است که شما باید وکیل مهاجرت به استرالیا ثبت شده در مارا در تماس باشید چرا که این ویزا بسیار پیچیده می‌باشد و با کوچکترین اشتباه شرایط ویزای شما به کلی دچار تغییر می‌شود. به همین منظور بهتر است یک مشاوره کامل از یک وکیل مورد تایید دریافت کنید تا بهترین نوع ویزا براساس شرایط شما را انتخاب کند.
آیا تا به حال در مورد ویزای کارآفرینی استرالیا بدون انتقال سرمایه چیزی شنیده اید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما در تماس باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تیم ما و شرکت سلکت ویزا به لینک رو به رو مراجعه کنید.( وکیل مهاجرت به استرالیا