به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۱۹۳۴۳۱

فیلم تارانتینو در میان بدترین‌های ۲۰۱۹

گروه فرهنگ و هنر: اوون گلیبرمن منتقد سرشناس ورایتی نیم ساعت پایانی فیلم تارانیتنو را در میان بدترین های سال ۲۰۱۹ قرار داد.
فیلم تارانتینو در میان بدترین‌های ۲۰۱۹
اوون گلیبرمن و پیتر دبروگ دو منتقد مطرح ورایتی در آخرین روزهای سال ۲۰۱۹ بدترین فیلم های سال جاری میلادی را فهرست کرده اند. این دو منتقد البته در ابتدا اشاره کرده اند که فیلم «گربه ها» ساخته موزیکال تام هوپر و همینطور یکی از چندین فیلم منتشر شده از نیکلاس کیج در سال جاری را ندیده اند.پیتر دبروگ در این لیست جایگاه اول بدترین های سال ۲۰۱۹ خود را به فیلم لایواکشن «دامبو» محصول دیزنی اختصاص داده است. «شیشه» اثر ام نایت شیامالان در جایگاه دوم، «Loqueesha» ساخته جرمی ساویل در رتبه سوم، «آرامش» با بازی مک کانهی در رتبه چهارم و فیلم «دیروز» ساخته دنی بویل با داستان گروه بیتلز در جایگاه پنجم بدترین های سال از نظر دبروگ قرار گرفته اند.

اما در میان ۵ فیلم بد به انتخاب اوون گلیبرمن نکته جالبی به چشم می خورد، منتقد برجسته ورایتی جایگاه سوم بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ خود را به نیم ساعت پایانی فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» اثر تحسین شده تارانتینو اختصاص داده است.گلیبرمن البته اعلام کرده فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در میان بهترین های سال ۲۰۱۹ او نیز قرار دارد. با این حال او گفته با وجود علاقه اش به فیلم با نیم ساعت پایانی نهمین کار تارانتینو که از یک فیلم با نگاه واقع بینانه به هالیوود تبدیل به یک فانتزی اسلشر وهم آور شده، مشکل دارد.«مردان سیاه پوش: بین المللی»، «آخرین کریسمس»، «راکتمن» و فیلم «آنابل به خانه برمی گردد» دیگر انتخاب های گلیبرمن در این فهرست هستند.
مرجع : صبا
برچسب ها: سینمای جهان