به روز شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ساعت ۱۹:۱۵
کد مطلب : ۱۹۳۶۲۰
هفته چهاردهم لیگ برتر؛

پیروزی فولاد، شکست تراکتور، توقف سپاهان

گروه ورزشی: دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پارس جنوبی با برتری تیم خوزستانی به پایان رسید، شهرخودرو و سپاهان به تساوی رضایت دادند و تراکتور در دربی تبریز باخت.
پیروزی فولاد، شکست تراکتور، توقف سپاهان
تیم‌های فولاد خوزستان و پارس‌جنوبی جم از ساعت ۱۶:۳۵ امروز در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد به پایان رسید. ایوب والی کاپیتان تیم فولاد در دقیقه ۱۲ بازی برای تیمش گلزنی کرد تا شاگردان نکونام با این گل، ۳ امتیاز از یک بازی خانگی را به حساب خود واریز کنند. در پایان این بازی فولاد ۲۳ امتیازی شد و موقتا در رده چهارم جدول قرار گرفت. پارس جنوبی نیز با همان ۱۰ امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

تیره روزی‌های تراکتور ادامه دارد/ پیروزی ماشین‌سازی در دربی تبریز
تیره روزی‌های تراکتور ادامه دارد/ پیروزی ماشین‌سازی در دربی تبریز
تیم فوتبال ماشین سازی موفق شد در دربی بزرگ تبریز همشهری‌اش تراکتور را شکست داده و از این تیم در جدول پیشی بگیرد.
از هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر دیداری حساس بین دو تیم همشهری ماشین سازی و تراکتور از ساعت ۱۵:۱۵ به میزبانی ماشین سازی در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد که سبز پوشان میزبان در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست دادند. شاهین توکلی در دقیقه ۳۹ اولین گل تیم ماشین سازی را به ثمر رساند تا شاگردان خطیبی با خیالی آسوده تر نسبت به حریف به رختکن بروند. احمدرضا زنده روح بهترین گلزن ماشین سازان در این فصل در دقیقه ۵۳ یکبار دیگر ماشین سازی را به گل رساند تا نتیجه این بازی ۲ بر صفر شود. ماشین سازی با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد تا جای تراکتور در رده هشتم را گرفته و از همشهری اش در جدول پیشی بگیرد.  در این بازی احد شیخ لاری به عنوان سرمربی موقت هدایت تیم تراکتور را بر عهده داشت. پس از جدایی دنیزلی از تراکتور مسئولان باشگاه شیخ لاری را به عنوان سرمربی جانشین وی کردند.

تساوی شهرخودرو مقابل سپاهان/ تقسیم امتیاز به سود سرخابی‌ها
تساوی شهرخودرو مقابل سپاهان/ تقسیم امتیاز به سود سرخابی‌ها
دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و شهر خودرو با نتیجه مساوی به پایان رسید.  دیدار تیم های سپاهان و شهر خودرو از هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر که از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه امام رضا مشهد آغاز شد با نتیجه یک - یک به پایان رسید. این بازی که در نیمه اول کم افت و خیز و کم حادثه دنبال شد، در نیمه دوم بسیار پر اتفاق بود. در این بازی ابتدا تیم سپاهان با ضربه سر جورج ولسیانی در دقیقه ۶۰ به گل رسید که این گل در دقیقه ۸۹ توسط یونس شاکری پاسخ داده شد تا دو تیم به تقسیم امتیازات راضی شوند. از اتفاقات مهم این بازی می توان به اخراج محمد محبی هافبک ملی پوش تیم سپاهان در دقیقه ۶۸ و تعویض جنجالی کومان، هافبک میانی این تیم اشاره کرد. همچنین دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سپاهان در نیمه دوم اتفاق افتاد که در هر دو صحنه توپ به دست بازیکنان سپاهان برخورد کرد که از نظر داور خطای پنالتی نبود. بعد از این بازی سپاهان ۲۵ و شهر خودرو ۲۴ امتیازی شدند و در همان رده های دوم و سوم جدول باقی ماندند. این نتیجه بیشتر از همه به سود دو تیم استقلال و پرسپولیس شد.
 
مرجع : مهر