به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب : ۱۹۳۶۴۳

جریمه استقلال به دلیل فحاشی تماشاگران

گروه ورزشی: کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال و فوتسال صادر کرد.
جریمه استقلال به دلیل فحاشی تماشاگران
مسابقه تیم های ماشین سازی و سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار شد که ۵ بازیکن تیم ماشین سازی از سوی داور کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور و بازیکن تیم مقابل در دیدار برابر پارس جنوبی جم به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است).

*باشگاه استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگران به داور در دیدار مقابل نساجی باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های نود ارومیه و تراکتورسازی از سری رقابتهای جام حذفی برگزار و بازیکنان تیم نود ارومیه از داور بازی ۵ کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*مسابقه تیم های شهر خودرو و صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر برگزار شد که ۵ بازیکن تیم صنعت نفت آبادان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار تیم های فوتسال جندی شاهپور و هیات فوتبال کرمانشاه از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال روز ۱۳ آذرماه برگزار شد که از سوی مسعود شیر مهد- مربی تیم جندی شاپور تخلفاتی مبنی بر صدمه بدنی عمدی نسبت به داور و فحاشی به وی و نماینده فدراسیون که سبب تعطیلی مسابقه شد، رخ داد که تخلفات وی در خور صدور قرار دستور موقت می باشد. لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، مسعود شیرمهد از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم است و لازم است که روز ۲۳ آذرماه جهت ادای توضیحات در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: باشگاه استقلال