به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب : ۱۹۳۶۶۴
بادامکی:

پرسپولیس می‌تواند از گروهش صعود کند

گروه ورزشی: حسین بادامکی، هافبک پیشین پرسپولیس نسبت به صعود سرخپوشان از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ابراز امیدواری کرد.
پرسپولیس می‌تواند از گروهش صعود کند
حسین بادامکی با اشاره به گروه‌بندی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ و حضور پرسپولیس در گروه سوم همراه با تیم‌های الدحیل قطر، الشارجه امارات و التعاون عربستان اظهار داشت: فوتبال ایران شرایطی دارد که ما وارد هر گروهی می‌شدیم، رقابت برای‌ ما با سایر حریفان سخت می‌شود. از طرفی، امسال ۲ تیم ایرانی باید در پلی‌آف حاضر باشند که می‌تواند کارمان را سخت‌تر کند.وی افزود: با این حال فکر می‌کنم گروهی که پرسپولیس در آن قرار گرفته، گروه بسیار خوب و مناسبی است. البته همگروهی با الدحیل خطرساز می‌شود، ولی پرسپولیس بازیکنان بسیار خوب و مربی باتجربه‌ای دارد و می‌توانیم از التعاون عربستان و الشارجه امارات امتیازات کافی بگیریم. گروه سپاهان هم گروه سختی است و استقلال و شهرخودرو هم باید از پلی‌آف به مرحله نهایی صعود کنند.

بادامکی در مورد شرط صعود پرسپولیس از گروه خود اضافه کرد: من تجربه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را دارم و می‌دانم تیم‌های ایرانی وقتی شروع خوبی در مرحله گروهی داشته باشند، بدون تردید می‌توانند فصل را به خوبی ادامه بدهند. فوتبالی که پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن ارائه کرد، باعث امیدواری همه ما بود و با ایجاد هماهنگی بیشتر بین بازیکنان می‌توانیم نسبت به صعود از گروه امیدوار باشیم.
مرجع : ایلنا
برچسب ها: پرسپولیس