به روز شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب : ۱۹۳۹۲۴

اتلتیکو پس از سه هفته در لالیگا پیروز شد

گروه ورزشی: تیم فوتبال اتلتیکو مادرید با پیروزی برابر اوساسونا به روند بد خود در لالیگا پایان داد و پس از سه بازی توانست سه امتیاز را به خود اختصاص دهد.
اتلتیکو پس از سه هفته در لالیگا پیروز شد
اتلتیکو مادرید شنبه شب در هفته هفدهم لالیگا در واندا متروپولیتانو به مصاف اوساسونا رفت و با دو گل مهمانش را شکست داد.روخی بلانکو در نیمه نخست تیم برتر بازی بود اما با وجود هفت ضربه در چارچوب نتوانست گلی به ثمر برساند. سرخیو اررا با مهارهایش اجازه نداد دروازه‌اش باز شود. ژائو فلیکس بیش از دیگر بازیکنان اتلتیکو برای گلزنی تلاش کرد و سه ضربه به سمت دروازه مهمان زد.در آغاز نیمه دوم اوساسونا چندبار به سمت دروازه اتلتیکو حمله کرد اما ضربه‌های بازیکنان این تیم در چارچوب نبود. در ادامه شاگردان دیگو پابلو سیمئونه بازی را در اختیار گرفتند.

آلوارو موراتا یک فرصت خوب را از دست داد. در ادامه فلیکس در گلزنی ناکام ماند. فشار اتلتیکو هر لحظه بیشتر می‌شد تا این‌که در نهایت این تیم به گل دست یافت. داور یک خطا به نفع میزبان گرفت و تریپیه توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد که موراتا با ضربه سر گل نخست بازی را در دقیقه ۶۷ به ثمر رساند.با این گل شرایط برای اتلتیکو بهتر شد و سائول نیگس در یک همکاری خوب تیمی دروازه اوساسونا را برای دومین بار باز کرد. موراتا گل دیگری در دقیقه ۸۵ به ثمر رساند که داور آن را آفساید اعلام کرد. مهاجم اسپانیایی در لحظات پایانی هم فرصت گلزنی داشت اما ضربه‌اش به بیرون رفت.اتلتیکو با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و به رتبه چهارم جدول لالیگا صعود کرد.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: لاليگا