به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۱۹۴۰۵۰

مصطفوی: خطری فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند

گروه ورزشی: رییس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال، موضوع مربوط به مهدی رحمتی مرتفع شد.
مصطفوی: خطری فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند
داریوش مصطفوی درباره وضعیت باشگاههای استقلال و پرسپولیس در موضوع صدور مجوز حرفه‌ای اظهار داشت: فدراسیون در موضوع حل مشکلات باشگاه‌ها در حوزه صدور مجوز تلاش گسترده ای داشت. ساعت ها جلسه، مذاکره و پیگیری در بخش‌های مختلف و مربوطه با حضور شخص رییس فدراسیون در ماه های اخیر انجام شد که به عنوان عضوی از جامعه فوتبال از مهدی تاج به دلیل توجهی که به موضوع شد، سپاسگزارم.وی افزود: در خاطر اهالی فوتبال هست که سال‌ها تسویه حساب مربی و بازیکن با باشگاه‌ها یک رویا بود اما این موضوع این بار به حقیقت پیوست.

خیلی از باشگاه‌ها با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صورت گرفته در زمینه مباحث مربوط به صدور مجوز تلاش گسترده ای داشتند. در حوزه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید بگویم که با تلاش باشگاه استقلال، وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال موضوع مربوط به سید مهدی رحمتی هم مرتفع شد. بنابراین نه تنها استقلال بلکه پرسپولیس و هیچ باشگاه دیگری و به صورت کلی فوتبال ایران در این باره مشکلی نخواهند داشت.مصطفوی اضافه کرد: امیدوارم فونداسیونی که اینک توسط فدراسیون فوتبال گذاشته شده برای سال های آتی هم تداوم یابد و باشگاهها با علم به مباحث حقوقی قراردادها نسبت به عقد آن اقدام کنند.
مرجع : فارس
برچسب ها: فوتبال ایران