به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۱۹۴۲۰۲

تداوم بارش برف و باران در ۹ استان

گروه جامعه: سازمان هوشناسی از افزایش آلاینده‌های جوی در تهران تا یکشنبه آینده خبر داد و اعلام کرد بارش برف و باران امروز و فردا در ۹ استان ادامه دارد.
تداوم بارش برف و باران در ۹ استان
بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی کشور امروز در برخی مناطق استان‌های خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد، شرق فارس، هرمزگان، مرکز و شرق خلیج‌فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان رگبار باران، رعد و برف و گاهی وزش باد شدید و در غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.فردا بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزد، هرمزگان، شمال فارس و جنوب خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برف پیش بینی می‌شود.

از فردا تا اواسط هفته آینده در اکثر مناطق کشور جو آرام بوده و به تدریج در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها روی می‌دهد.بررسی نقشه‌های پیش یابی سازمان هواشناسی حاکی از است که امروز آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری و فردا و پس فردا صاف با غبار محلی پیش بینی شده است. روز شنبه حداقل و حداکثر دمای پایتخت ۲ و ۱۲ درجه است و آسمان صاف و هوا آلوده پیش بینی می‌شود. روز یکشنبه نیز هوای تهران آلوده بوده و آلاینده‌های جوی افزایش می‌یابد.
مرجع : برترین ها
برچسب ها: هواشناسی