به روز شده در ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب : ۱۹۴۸۶۶

کالدرون اشتباه استراماچونی را تکرار نکرد

گروه ورزشی: کالدرون پیش از ترک ایران گفت پولی که قرار است برای خرید بازیکن خارجی هزینه کنند را به بازیکنان فعلی پرسپولیس بدهند.
کالدرون اشتباه استراماچونی را تکرار نکرد
تقریباً همه اهالی فوتبال از ماجرای پیش آمده بین استراماچونی و باشگاه استقلال مطلع هستند. سرمربی موفق ایتالیایی به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش و طبق قوانین فیفا قرارداد خود را فسخ کرد. استراماچونی بعد از کلی چانه‌زنی برای دریافت پولش شرطی برای باشگاه گذاشت که باید مطالبات بازیکنان استقلال را هم پرداخت کنند.بعد از بازی پرسپولیس و نساجی گابریل کالدرون هم حرف‌هایی زد که هواداران پرسپولیس نگران شدند که نکند سرنوشت سرمربی تیم‌شان مثل استراماچونی شود. اما بعد از مرور کردن حرف‌های کالدرون در کنفرانس بعد از بازی متوجه می‌شویم که سرمربی آرژانتینی اشتباه استرا را تکرار نکرد.

کالدرون ابتدا به مسئولان باشگاه اعلام کرد اول باید مطالبات بازیکنان تیم پرداخت شود. ضمن اینکه کالدرون مثل استراماچونی چند بازی مانده به نیم فصل تیمش را رها نکرد.کالدرون حتی گفت پولی که قرار است برای خرید بازیکن خارجی هزینه کنند را به بازیکنان فعلی پرسپولیس بدهند. همین حرف‌ها باعث شد بازیکنان پرسپولیس مثل وحید امیری از سرمربی تیم‌شان حمایت و صحبت‌های کالدرون را تأیید کنند.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: گابریل کالدرون