به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ساعت ۱۶:۴۶
کد مطلب : ۱۹۵۵۰۸
اطلاعیه فرودگاه امام درباره لغو پرواز‌های خارجی

کاهش شدید ترافیک پروازهای‌ ایرلاین‌های خارجی بر آسمان‌ ایران

گروه جامعه: در پی کاهش شدید ترافیک پروازهای خارجی بر آسمان ایران و لغو پروازهای خارجی به مقصد اروپا و بالعکس، فرودگاه امام (ره) از مسافران خواست تا قبل از حرکت به سمت فرودگاه از آخرین وضعیت پروازهای خود کسب اطلاع کنند.
کاهش شدید ترافیک پروازهای‌ ایرلاین‌های خارجی بر آسمان‌ ایران
روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در اطلاعیه خود آورد: از مسافران و استقبال‌کنندگان درخواست می‌شود حتما قبل از حرکت به سمت فرودگاه از طریق تماس با شرکت‌های هواپیمایی از وضعیت پرواز خود کسب اطلاع کنند. مسافران و استقبال‌کنندگان می‌توانند آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه امام (ره) را از طریق تماس با تلفن ٠٩٦٣٣٠ یا مراجعه به سایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به نشانی www.ikac.ir جویا شوند. گفتنی است، مسافران پروازهای خروجی لازم است همچون گذشته، سه ساعت قبل از زمان مندرج در بلیت برای انجام تشریفات پیش از پرواز در ترمینال های فرودگاه حضور یابند.
عصر دیروز آژانس حمل و نقل سوئد اعلام کرد که تمامی پروازهای شرکت‌های هوایی از ایران به سوئد تا اطلاع ثانوی و به خاطر آنچه که آنان «عدم اطمینان» در خصوص حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی می‌دانند، لغو شده است. اوکراین هم امروز اعلام کرد منبعد از آسمان ایران برای پروازهای خود استفاده نخواهد کرد.

کاهش شدید ترافیک پروازهای خارجی بر آسمان ایران در نقشه بالا به خوبی قابل مشاهده است.