کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

افشاگری گابریل کالدرون: انصاری‌فر و اطرافیانش نخواستند مربی باشم

22 دی 1398 ساعت 16:41

گروه ورزشی: سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مدیرعامل این باشگاه (محمدحسن انصاری‌فر) و اطرافیانش نخواستند او به کارش ادامه بدهد.


گابریل کالدرون با انتشار پستی در صفحه شخصی خود درباره جدایی‌اش از باشگاه پرسپولیس توضیح داد. او در این اظهارات عنوان کرده است در تلاش بود از پرسپولیس یک باشگاه بزرگ بسازد اما مدیران این باشگاه تمام تلاششان را کردند تا او به کارش ادامه ندهد. کالدرون در اظهارات خود آورده است: در این شش ماه با تمام وجود تلاش کردیم تا از پرسپولیس یک باشگاه بزرگ‌تر بسازیم چون معتقدیم هواداران و بازیکنان لایق این هستند. امروز به همکاری خودم با پرسپولیس پایان می‌دهم چون مدیرعامل باشگاه (محمدحسن انصاری‌فر) و اطرافیانش تمام تلاششان را کردند تا من نباشم. وی افزود: از هواداران به خاطر حمایتشان تشکر می‌کنم. همچنین از بازیکنان ممنون هستم چون با تمام وجود برای نام پرسپولیس تلاش کردند. از اعضای هیات مدیره باشگاه به خاطر اعتماد و شجاعتشان تشکر می‌کنم. از مهمان‌نوازی و لطف همه مردم ایران سپاسگزارم. امیدوارم فوتبال، ما را دوباره به هم برساند! به نشانه قدردانی از لطف و علاقه شما من یکی از بهترین سفرای ایران بوده و خواهم بود.

سرمربی پرسپولیس تا فردا مشخص می‌شود/ کالدرون وقت ما را گرفت!
سرمربی پرسپولیس تا فردا مشخص می‌شود/ کالدرون وقت ما را گرفت
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه با سه گزینه سرمربیگری در حال مذاکره است، گفت: تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.  محمدحسن انصاریفرد درباره جدایی کالدرون گفت: ماجراهای زیادی در این مدت رخ داد که در یک برنامه ویژه با مستندات و مدارک گزارش مفصلی خواهم داد. وی افزود: خیلی اتفاقات را به جان خریدیم. هواداران ما نگران بودن ولی به خاطر حفظ منافع باشگاه سکوت کردیم چون مایل بودیم کالدرون بازگردد. مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جایگزین کالدرون یادآور شد: در مورد سرمربی جدید، با سه گزینه وارد مذاکره شدیم و در حال مذاکره هستیم. فعلاً نمی‌توانم نام آنها را اعلام کنم تا قرارداد امضا کنیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات زمستانی و مطرح شدن اسامی مختلف، یادآور شد: گزینه‌هایمان را به هر سه سرمربی معرفی کردیم که مورد تأیید قرار گرفته است. با هرکدام که به توافق برسیم، قرارداد امضا می‌کنیم. هواداران نگران نباشند. ما داریم حرفه‌ای عمل می‌کنیم و بازیکنان را با نظر سرمربی می‌گیریم. انصاریفرد ادامه داد: متأسفانه به خاطر عدم پاسخگویی کالدرون به ما تا روز جمعه و حتی روز گذشته، وقت نقل و انتقالات خیلی برای ما کم شد ولی در عین حال کارمان را انجام دادیم. ان شاءالله با بازیکن و سرمربی خوب و هواداران می‌رویم به سمت قهرمانی. انصاریفرد در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است کالدرون از پرسپولیس شکایت کنید؟ گفت: بروید از خودش بپرسید. مدیرعامل پرسپولیس درباره زمان مشخص شدن سرمربی این تیم گفت: ان شاءالله تا فردا سرمربی انتخاب می‌شود.


کد مطلب: 195577

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/195577/افشاگری-گابریل-کالدرون-انصاری-فر-اطرافیانش-نخواستند-مربی-باشم

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir