به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۱۹۶۳۵۷
واکنش سجاد استکی به از دست رفتن سهمیه جهانی هندبال:

اینجا فوتبال نیست که میلیاردی خرج کنند!

گروه ورزشی: ملی‌پوش هندبال مردان ایران پس از عدم صعود به نیمه نهایی قهرمانی آسیا و از دست رفتن سهمیه جهانی به اوضاع بد هندبال اشاره کرد.
اینجا فوتبال نیست که میلیاردی خرج کنند!
تیم ملی هندبال مردان ایران در آخرین بازی از مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا مقابل کره جنوبی به تساوی ۲۴ بر ۲۴ رسید و با توجه به تفاضل گل بهتر کره از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.با این نتیجه تیم ایران سهمیه مسابقات جهانی ۲۰۲۱ که به ۴ تیم راه یافته به نیمه نهایی(قطر، کره جنوبی، بحرین و ژاپن) تعلق گرفت را از دست داد.سجاد استکی، ملی‌پوش ایران با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود از شرایط بد هندبال و کم توجهی به این رشته صحبت کرد.او هندبال را با فوتبال مقایسه کرد و نوشت:" اینجا هندبال است نه فوتبال، اینجا همه چیز خراب است، اینجا امکاناتش در حد تیم ملی نیست.اینجا هندبال است نه فوتبال که وقتی بازی را بردی ۱۰ هزار دلار پاداش بدهند، اینجا حتی نمی‌توانند  یک اردوی تدارکاتی خوب فراهم کنند."

این بازیکن  که معتقد است برای فوتبال  میلیاردی هزینه می‌شود در ادامه نوشت:"  اینجا هندبال  است نه فوتبال که میلیاردی خرجش کنند و نتیجه هم نگیرد."پیش از این هم  ملی پوشان دیگری خواستار توجه بیشتر به هندبال شده بودند. الله کرم استکی، کاپیتان تیم ملی قبل از مسابقات قهرمانی آسیا این خواسته را مطرح کرد و گفت:"مگر میلیاردها تومان خرج فوتبال نمی‌کنند و یک مدال هم نمی‌گیرند؟ اگر واقعا ورزش را دوست دارید باید به هندبال هم توجه کنید. اصلا وضعیت خوبی نیست."تیم ملی هندبال ایران از ساعت ۱۶ شنبه، ۵ بهمن برای کسب جایگاه پنجمی به مصاف امارات می‌رود.
مرجع : ایسنا
برچسب ها: هندبال